Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jelenleg illatosított, csomóso...

Jelenleg illatosított, csomósodó almot használok. Ti miben gyűjtitek a végterméket?A műanyag lezárható kukában, pár óra alatt büdös lesz, úgy hogy zacskóba teszem. Óránként nem tudom kivinni a konténerbe,panelba lakunk.

Figyelt kérdés
máj. 24. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Panel szintén.

Mi bezacsizzuk,összekötjúk és megy a rendes benti kukába.

Kb 2 nap amíg megtelik a szemetes,addig nálunk nincs szaga.

Ha valóban ennyire büdös, lehet a táp minősége nem megfelelő

máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óránként? Az én cicám 1x kakil és kb. 3x pisil egy nap. 1x szoktam kitakarítani az almot egy nap mielőtt megyek dolgozni és viszem le a kukába.
máj. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 hetes cicákról van szó. 2 db van ebből adódóan kétszer annyi az ürülék is.
máj. 26. 19:03
 4/7 Katona Dius ***** válasza:

Lehet kétszer annyi, de picik, nem akkora, mint egy nagy macska terméke. Nekem 5-en vannak, 2 fedett alom van nekik, de általában csak az egyiket használják, naponta van nekik takarítva.

Ha állandóan kitakarítod nekik (napi többször), hozzászokatod őket, hogy mindig tiszta az alom és később nem fognak belemenni, ha lesz bármi is benne. Inkább keresnek egy sarkot és oda intézik a dolgukat.

Szokjanak szépen hozzá, hogy ha az alomban van valami, akkor is bele lehet ám menni szépen,nem mindig tiszta almocska várja őket minden pisi/kaki előtt.

máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a tanácsot! Minden nemű tanácsot elfogadok,mert eddig nem voltak macskáink a lakásba. Kezdő vagyok,ha lehet így fogalmazni.
máj. 27. 11:52
 6/7 Katona Dius ***** válasza:

Korábban leírtam, hogy nem kell minden termék után takarítani az almot, itt a példa, miért:

Egy jó barátnőm anyja ugyanezt csinálja, nyugdíjas, otthon van, ráér. Amint dolgát végzi a cica, megy és takarít utána. Ha elmegy hosszabb időre (mondjuk reggeltől estig oda van valahol, pl unokáknál), akkor a cirmi, ha van az alomban valami, akkor már nem megy bele, és inkább a lábtörlőre, a sarokba, vagy az ágyra "végez". Hosszú távon magaddal tolsz ki, ha erre rászokatod őket.

Amúgy én pici kukászsákba dobom a kakit/pisis almot. Aztán a nagykukába. Én is csomósodó almot használok, így nemkell kiönteni az egészet. Lehet venni alomszagtalanítót, mert van, hogy bár kiveszed a pisigöböt, marad egy kis szag az alomban, ezzel el lehet fedni. Nekem az illatosított is átvette a pisiszagot, így a szagtanalítóval nem.

máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, veszek akkor alom szagtalanítót.
máj. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!