Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert harap a macskam amikor...

Miert harap a macskam amikor simogatom?

Figyelt kérdés
Nem agressziobol, inkabb ilyen jatekos(?), gyenge harapas, de ha otthagynam neki, akkor csamcsogna az ujjamon. Tehat nem ilyen jelzeserteku harapas, hogy hagyjam mar, inkabb olyan, mintha kajanak hinne az ujjaim.
2021. máj. 11. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Úgy tudom, hogy a macskák többek között a finom harapdálással is a szimpátiájukat fejezik ki a másik iránt.
2021. máj. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sokkal jobb egy tasli vagy a süsügés a paprika helyett.

Azt legalább 100%ra biztosan felfogja, és nem az van, h ég a pofája valami miatt...

De am nekem 8 h mit csinálsz a macsekoddal :D

2021. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem fogjak fel elvileg a taslit, nem mukodik naluk ugy a buntetes mint kutyanal, mert annyit ertenek belole, hogy bantod oket, azt nem, hogy miert.

Egyik macskat se sikerult meg semmirol leszoktatni ilyen modszerekkel, hogy hessegetes, gyengebb tasli (erobol nyilvan nem pofozgatom oket), stb. Ketto perc es csinaljak ujra. Pedig a konyhapultrol leszoktatast eleg sokaig probaltuk, de maradt az a verzio, ha keszul a kaja, addig inkabb bezarjuk oket az egyik szobaba :)

2021. máj. 12. 12:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha megszagoltatod velük a hozzávalókat, amiből a kaját csinálod, akkor nem fognak felmászkálni az asztalra a kajához, nekem ez működött.
2021. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 Akkor csak meg jobban beizgulnak :D Ezek megesznek barmit kb. A harapdalos nem annyira, o csak ritkan ugral, de az idosebbnek minden kell, hus, zoldseg, tok mindegy, egyedul a savanykasabb dolgok nem, mint a paradicsom, paprika stb de minden mas ugy kell neki, mintha sose kapna enni kb.
2021. máj. 12. 13:44
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nekem ahány macskám volt eddig, pont ezekkel a módszerekkel le tudtam szoktatni.

Egyik sem mászik fel az asztalra, még a kintire sem.

Nem eszik bele a kajámba, és nem karmol/harap.


Szerintem igenis felfogják.

És senki sem mondta, h teli erővel kell verdesned az állatodat.

Aki azt csinálja, az h.lye és nem való neki.


A kaja szagoltatás meg külön tetszik xD

Már hogy szagolná meg :D

Tudod egyáltalán, h te vagy a gazdája ?

Tök okos állatok (vannak) a macskák (között).

Ami nem az övé, azt nem kaphatja meg.


Amikor adok neki kaját a táljában, akkor kezd enni, ha cicogok neki.

Nem belemászik, vagy épp felugrik a falathoz a h kikapja a kezemből.

Eddig 4 macskám volt elég hosszú ideig, egyiksem csinált ilyet (persze azután, h leszoktattam róla.)


Nem igaz, h így nem lehet.

Így lehet, s így kell.


De van aki mindent megenged a macskájának, kutyájának.

Aztán lehet is menni a Cesar Milanhoz, h úristen kezelhetetlen az állatkám! :D


Foglalkozni kell velük.

Nem hagyni, h legyen mint a fű és csináljon bármit, inkább átmegyek egy másik szobába...

2021. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!