Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hónapos korban nem korai a...

6 hónapos korban nem korai a fiu cica ivartalanítása?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy Szfinx cicusunk ,már nagyon várjuk!!

De a tenyésztő ragaszkodik az ivartalanításh9z ráadásul 6 hónapos korában!

Szerződésben ez lesz!

Nos és tudom hogy egy fiu macsek marha bü.....s lesz ha ivarzik de nekem ez túl korai !!

Köszönöm


2021. máj. 17. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor már lehet ivarérett is, egyáltalán nem korai az orvosok is ilyen korban ajánlják.
2021. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, bőven jó.
2021. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem korai, a mi macskánkat is ilyen korban ivartalanították.
2021. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem egységes az állatorvosok véleménye sem, az enyém 8 hónapos kort javasol, de egy fél éves cicánál sem túl korai. Hamarabb túl lesz rajta, nem lesz semmi baj :)
2021. máj. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha korai, ha nem korai... nincs mas valasztasod, ha szeretned a cicat.

Egyebkent szerintem inkabb meg a jelolgetes elott legyen ivartalanitva, mert amint az szokassa valik, nem biztos, hogy az ivartalanitas megoldja a problemat.

2021. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ha már egyszer úm. megnyalta a sót, akkor más lesz a jelleme ivartalanítás után is, még a bagzás előtt érdmes ezen túlesni.
2021. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem nos elég meggyőzőek a válaszok nagyon szépen köszönöm
2021. máj. 17. 09:45
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem korai, vidd nyugodtan. A mi cicánk is akkor lett ivartalanítva (szintén kandúr), teljesen rendben van, már 7 éves.
2021. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Azért jó fél évesen ivartalanitani, mert akkor már ivarérett de még nem kezdtek el nagyon dübörögni a hormonok, játékos, kölyökebb jellemű marad így a cica, nem lesz benne semmilyen szexuális ösztön.

Szóval ne aggódj, ez így teljesen jó lesz :)

2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk a doki ivartalanított nála fiatalabb cicákat is, mikor kóborokat vittünk és mivel vadak voltak félő volt, hogy nem tudjuk újból befogni...

Az egyikük a mai napig vad, a másik kettő meg épp az ágyamban alszik. Semmi bajuk nem lett.

2021. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!