Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig lesz kába a macska...

Meddig lesz kába a macska ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

9-kor kezdték műteni, 10 előtt végeztek. Haza vittem, 11-kor mozdult meg először, de csak nagyon picit. Nagyon lassan apránként mindig megmozdult, aztán egyre jobban. Olyan dél körül arréb ment egy métert kb, ott felállt, majd mint aki atom részeg dőlingélt össze-vissza. Fél 1-kor kezdett el nagyon lassan mozogni, pislogni nagyon lassan és ritkán. De úgy elkezdett mozogni, de nagyon kába még, nagyon gyakran eldől, nem bír állva maradni. Most elaludt.

Meddig lesz még kába?

Nőstény cica



2021. máj. 21. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk ivartalanítás után, mikor hazavittük, kitántorgott a hordozójából és pár pillanatig nagyon dölöngélt szegény, de aztán leheveredett a kanapéra és elaludt. Nem tudom pontosan, hogy meddig volt kába, de arra emlékszem, hogy késő délutántól, egészen másnap reggelig aludt.
2021. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az én macskám is nőstény.
2021. máj. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk legtöbbször az volt hogy délután műtötték éjjel már bírt enni kicsit. De pl most pár hete is vittük az egyiket és nála 2 napba telt még enni kezdett egy napig volt nagyon rosszul. Olyan két három napig le volt gyengülve. De ha majd el kezd enni inni onnantól kezdve csak jobb lesz a varatszedést pedig a miénk szinte észre sem vette
2021. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
74%
1-2 nap
2021. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan cicám, aki a műtét után - miután kiöklendezte a gyomrában lévő semmit - szépen elkezdett eszegetni. (Keveset kapott csak)

És olyan cica is, amelyik a délelőtti műtét után még este is tántorgott. Macskától függ, hogy miként reagál az altatásra.

Vigyázzál rá, hogy ne essen neki semminek. És ha alvás közben bepisil, nos, az is előfordul.

2021. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elbújt a 2 ajtós szekrény alá és ott alszik.
2021. máj. 21. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
1- es vagyok. Ivartalanítás után, mikor reggel felébredt a cicánk, ő is szintén a szekrény alá bújt. Elő sem jött egy darabig, meg is ijedtünk, hogy mi van vele, de aztán persze csak előmászott a rejtekhelyéről.
2021. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!