Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Átvihetem biztonságosabb...

Átvihetem biztonságosabb helyre a 3 hetes kiscicákat?

Figyelt kérdés

A kiscicák születésük óta a teraszlépcső alatt vannak. Most viszont már kezdenek kimászni onnan és ugyan elég messze vannak az úttól félek, hogy esetleg elütik őket.


Szóval át szeretném vinni őket egy zártabb helyre, ahol az anyukájuk is volt eddig(ő most is ott kap enni). Viszont félek, hogy az anyamacska rosszul reagál és esetleg elhagyja a kiscicákat.


Tehát, jó ötlet átvinni őket, vagy még várjak ezzel?



2021. máj. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Az anyamacska vigyáz rájuk, te ne cipeld máshová öket!
2021. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy milyen a kapcsolatod az anyjukkal. Ha megbízik benned nyugodtan, lehetőleg úgy csináld, hogy lássa ezt.
2021. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Amikor 10 éves lehettem, a padlásunkra járt át a szomszéd macskája, a szüleim mondták, hogy biztos kiscicákat etet.

Naná, hogy elkezdem kersni.

A vége az lett, hogy nem találtam meg őket.

Kettőt elvitt, (akkor azt hittük ennyi van, vagy hogy a többit máskor vitte) a többit otthagyta.

Hónapok múlva éreztük a házban a szagot, hogy valami rohad, és komoly kutatás után találtuk meg az elhagyott cicák tetemét.

Egy életre megtanultam:

Az ő cicája, nem az enyém.

Persze ha olyan macska, aki bejár a házba, és nagyon közeli a kapcsolat, talán megengedi neked. Ingoványos talaj.

2021. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!