Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van màs módja is, hogy a...

Van màs módja is, hogy a cicàmat megakadályozzam abban, hogy elvakarja a sebét, mint a tölcsér?

Figyelt kérdés

Éjszakàra gondoltam csak ràadni, de nagyon utàlja magàn, làtom rajta..Az orvos utasításàra kenegetem, de félek, hogy újra elvakarja, és megint vérezni fog..

Napközben tudtam rà figyelni, meg nagyjából végig aludt, de éjjel, nem fogom làtni.

Köszi előre is.


2021. máj. 22. 23:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Milyen seb? Ivartalanítás utána varrat?
2021. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ivartalanítás utáni,lehet kapni ilyen ruhácskát, direkt erre a célra
2021. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Törzsön lévő sebre van ruha, de végtagokon, arcon csak a tölcsér segít. Nagyon maximum fáslizhatod, de ha a tölcsért nem bírja, akkor ezt sem fogja.
2021. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
#3 semmilyen információt nem osztott meg, így elég nehéz tudnom.
2021. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos, egy elvakart seb, (bőr irritàcióból) a két lapockàja között. Igazából, most kapcsolok, hogy nem is tudom, nem tud-e így is oda nyúlni a hàtsó làbaival, hogy rajta van a tölcsér...:/
2021. máj. 22. 23:47
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem,hogy odáig elérne a lába :D
2021. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Màrmint, úgy érted, tölcsérben, mert anélkül úgy vakarta ki, pedig màr olyan szépen varrosodott...:( Nem tudom, mit csináljak vele az éjszakàra, vegyem magam mellé az àgyba, akkor észre veszem, ha kaparnà? Azt sem tudom, hogy mellettem maradna-e, mert amúgy kinti cica..

Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 23. 00:02
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj miatta! Rendben lesz. Szerintem csak ha akar,akkor vedd magad mellé :;
2021. máj. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! Abban bízom, hogy most,hogy kenve van, talàn még nem húzódik neki, és nem viszkethet neki, vagy nem tudom..
2021. máj. 23. 00:20
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Az én cicámnak is ott volt sebe. A tiednek mitől? A dokink nem tudott választ adni sajnos.. étel allergiára gyanakodott.

Én úgy oldottam meg, hogy egy leggings alját levágtam, kb 15 centis darabot, és csináltam egy kis belebújós pulcsit belőle. Vágtam rá 2 lyukat a mellső lábainak. Pont cica méret, nem volt neki szűk és nem tudta lenyalni a kenőcsöt a sebről.

2021. máj. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!