Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 30-40% adott a macskánknak az...

30-40% adott a macskánknak az orvos, hogy túléli a tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés
Volt akinek ilyen % aránnyal életben maradt a macskája? Jó volna valami bíztatót olvasni.

2021. máj. 26. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

"Jó volna valami bíztatót olvasni."

Nem akarom elrontani a kedved, de szerintem jobb, ha nem éled bele magad, hogy biztosan túléli, mert ha nem, akkor még nagyobb lesz a szívfájdalmad.

2021. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A halált el kell tudni fogadni, akkor is, ha nem akarod. Majd meggyászolod.
2021. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 40% azt jelenti, hogy 10-ből 4 túléli. Lehet, hogy pont a tiéd lesz...
2021. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom,hogy meggyógyuljon a cicád!
2021. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik túl jól. De reméljük túléli. Szurkolok neki!
2021. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Jó antibiotikumok vannak, kérj azt az orvostól, ha szereted kezelje azzal, lelkiismeretesen. Hátha szerecséd lesz. Vigyázni kell a macskára, főleg ha öregebb, pl. én éjjel ha tehetem bent tartom a lakásban, télen is nyáron is.
2021. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, meg amúgy tudom, hogy egy állat elvesztése ennyi idősen amennyi vagyok már nem szabadna, hogy gondot okozzon, de valóban szeretem ezt a macskát és épp pár napja hozott nekem madat úgymond családba fogadott.Azt gondoltam, hogy mivel fiatal állat így kigyógyul a bajból, de ha holnapig nem tudom elérni, hogy egyen akkor az orvos szerint jobb elaltatni, mert csak szenved.De találtam olyan cikket amiben azt írják ha nincs szövődmény akkor a tüdőgyulladás kb 3-4 nap alatt gyógyul.És ha holnap elaltaja, akkor úgy fogom érezni, nem kapott esélyt a túlélésre mert előbb altatták el, minthogy esetleg meggyógyulhatott volna.Tegnap biztos kapott oxigént,antibiotikumot,fájdalomcsillapítót.Ma oxigént nem kapott.A többit igen.
2021. máj. 27. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

És jobban van valamivel?

Remélem nem kell elaltatni bár én nem tudom beletudnék-e menni, hogy engedjem.

Sajnos én olyan vagyok, hogy a macskák jobban megviselnek, mint az emberek. Pl. már akkor lehangolt leszek, ha kirándulás közben kóbor macskával találkozok.

2021. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bántásból de sokkal kevesebb az esély, talán öt százalék a túlélésre de inkább annyi sem mert ez a vírus nagyon agresszív és a kínzó magas láz, a tüdő válladék könyörtelenül megfullasztja egy hét betegeskedés után. Ha napokon belül nincs javulás, például nem eszik akkor vége. Nekem egy macskám sem élte túl, pedig intenzív orvosi kezelés alatt voltak szegények.
febr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!