Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű cicàtok...

Brit rövidszőrű cicàtok mennyire talkativ?

Figyelt kérdés
Nektek is szeret nyávogni, beszélgetni? Néha némán is nyávog nekem csak úgy ha olyan kedve van.
2021. máj. 31. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Enyém szeret nyávogni.
2021. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor hallom a hangukat ha éhesek.
2021. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Első, köszönjük a válaszod, felesleges volt.

Többieknek köszönöm!:)

2021. máj. 31. 17:14
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

Nem volt felesleges, mert képtelen vagyok megérteni, hogy miért kell ilyet leírni, hogy talkativ. Diplomás angoltanár vagyok, köszi szépen, tudok angolul, de mérhetetlenül bőszít és elkeserít a magyar nyelv ilyen nyelvű romlása.

Hallottad már azt a szót, hogy BESZÉDES? Vagy KÖZLÉKENY?

Szívesen.

2021. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
*ilyen mértékű
2021. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ezzel sem a kérdésre válaszoltál, de köszi a kioktatást, ezentúl nem leszek ilyen buta, hogy magyarként véletlenül is a talkatív szót használjam.

Legyen csodaszép napod:)

2021. máj. 31. 17:28
 7/25 anonim ***** válasza:
11%
Neked is, drága! És ha netán angol az anyanyelved, ne feledd, hogy akkor is van fordítógép!! Tehát nem lesz angol + magyar szörnyszülött mondatod!! Puszi!
2021. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi erővel latin szavakat se használjatok, semmiképp! Meg olyat sem, ami esetleg más népcsoport nyelvéből jött!
2021. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Na, annyira felcsesztem magam ezen a talkatívon, hogy bár kiderült, hogy a Kérdező magyar, mégis itt jövök azzal, hogy mit tegyen, ha angol.
2021. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

9

A nyelv kommunikációra van. Ha a beszélgetőpartnered EGÉSZ BIZTOS érti, hogy mit jelent egy tök mindegy, milyen eredetű szó, akkor használhatod, de szerintem felesleges, mert a magyar nyelv nagyon nagy szókészlettel rendelkezik.

Na most ha valaki úgy érzi, hogy neki feltétlenül a talkatív szót kell használnia, akkor egy fórumon talán mégsem okos ezt meglépni, mert nem biztos, hogy Géza bácsi és Gizi néni értik a szó jelentését.

Nekem is van, hogy csak angolul jut eszembe egy szó (voltam angol nyelvű országban + nagyon sok éven át tanultam angolt), akkor sem mondom ki. Megkeresem a magyar megfelelőjét.

2021. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!