Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az elképzelhető hogy egy...

Az elképzelhető hogy egy szarka megtámadjon egy macskát?

Figyelt kérdés

Régebben láttam a yutubon hogy egy patkányra rátámadt.

Tegnap pedig láttam az ablakomból hogy a nagy kandúr macskámat méregeti a teraszról, lassacskán ment hozzá egyre közelebb a kis lépéseivel a szarka, aztán elrepült. Vagy azért repült el mert meglátott az ablakba, vagy pedig megijedt a macskától. Elég nagy cicus, már lekapcsolt egy jó pár patkányt, egeret, gyíkot, még verebet is, meg elég sok macskát elüldözött már. Lehet hogy van olyan bolond egy szarka hogy kikezdjen vele? Lehet hogy ez egy öngyilkos hajlamú szarka lett volna?



#Szarka Vs Macska
2021. máj. 31. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
öngyilkos hajlamú szarka XDDD
2021. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kancácska válasza:
100%

Varjúnál láttam már hasonlót élőben is, de találtam a neten is:


[link]

2021. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 Remélem jól szórakozol :D

2 Azt a videót megnéztem, olyan szemtelen varjut még nem láttam :D

Nagyon türelmes macska volt :) az az egy szerencséje volt a varjúnak

2021. máj. 31. 18:47
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Előfordulhat.

Mondjuk én a helyedben nem reklámoznám ennyire, hogy a macskád hogyan írtja az állatokat, meg hogy milyen felelősségteljesen tartod.

2021. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3:

Most mi van, tényleg elég hülyén fogalmaztad meg, jó hogy már nem azt írod: "kamikázemadár". 😆

2021. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

#5

kamikaze XD

csőrrel a macskába

2021. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4 Minden kinti macska szokott vadászni.

Még akkor is ha bőven kap tápot.

A macskák ilyenek, ez ellen nem tudsz mit tenni, de nincs is ezzel semmi baj. Ennyi mozgás kell nekik.

2021. jún. 1. 07:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A szarka is védi a fészkét és az is tud bőven sérülést okozni a macskának. A szajkók pláne, mert ők nem egyesével támadnak, ha a fiókák védelméről van szó.


A varjú az más tészta, azokkal egyáltalán nem érdemes kötekedni. :D

2021. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8 Akkor a macska azért nem támadta le rögtön, mert tudta hogy akár veszélyes is lehet.

Csodálkoztam is, mert ha valami kisebb préda ilyen közel férkőzik, rögtön ráveti magát. Nem szokott habozni, most láttam először habozni.

2021. jún. 1. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!