Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja? Miért van...

Mi lehet a baja? Miért van bedagadva?

Figyelt kérdés

Az cicám 4 hónapos, és benti macska. Mindennap kiengedjük pár órára. Reggel is ki lett engedve. És most vettem észre hogy az elülső bal mancsa duplájára van dagadva? Mitől lehet ez? Bele lépett valamibe vagy esetleg eltört?

Meg nem egy dorombolós macska, inkább harapdálós és nem szereti hogy megsimogassuk, ezért azt sem engedte hogy megnézzem neki.



2013. aug. 23. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy kis kutyád van inkább.
2013. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne kiskutyám ha irtam hogy macska, és a Mscakák kategóriában irtam?
2013. aug. 23. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod, elromlott a telepatikus nézőkém. Így sajnos, képtelenség megmondanom, mi lehet a mancs dagadásának az oka.

Mégis...miből gondolod, hogy hip-hopp leírás alapján valaki megmondja, mi a baja a cicád lábának?

2013. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy állapítsd meg pontosan mi lehet a baja, csak azt mitől lehet ez. Csak tippeket kértem. De elnézést hogy kérdezni mertem -.-
2013. aug. 23. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd a lelkedre az előző válaszolókat. A kutyával csak viccelt, mert nem dorombol a cicád, hanem inkább harapdál. De tényleg ha aggódsz érte, nézesd meg dokival. Így tényleg nem lehet megmondani. Lehet, hogy belelépett egy darázsba, lehet, hogy valahova beszorult a lába. Ezt így tényleg nem lehet megmondani. Amúgy néha én is elgondolkodom azon, hogy nem-e kutymacsom van, mert ő meg lábra támad és harap és 10 éves cica
2013. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!