Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A hófehér cica ritkának számít?

A hófehér cica ritkának számít?

Figyelt kérdés
2021. jún. 5. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ellenben genetikailag hibásnak.

Gyakori náluk a heterokrómia.

Illetve ha kék a szeme, akkor nagyon-nagyon gyakran süketség is párosul hozzá.

Emellett érzékenyebbek pl. a laphámrákra, így nem jó, ha kinti cicák és sokat vannak a napon.

2021. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem csak sokan őket preferálják, ha macskát akarnak. Ellenben nem olyan ritkák.

Mondjuk ízlések és pofonok. Nekem a cirmosak a mindeneim, bármennyire is sok van belőlük.

2021. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom. Falun lakók és kettő is van az utcánkban nem fajmacskák és nem is házban vannak. Az egyik szép hosszú szőrű, nem egy családnál vannak de nem kizárt hogy valamilyen úton módon testvérek lennének
2021. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A teljes macskapopulációnak alig 2 százaléka az, ami tisztán fehér, tehát ha így vesszük, ritkának számít (akár fajtiszta, akár keverék cicákat nézünk).
2021. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem számít ritkának.
2021. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mézga Krisztina ***** válasza:
33%

Teljesen lényegtelen, hogy ritka vagy sem, a fehérek a süketségük és a laphámra való hajlamuk miatt hamarabb pusztulnak el.

Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Igazán biztonságban csak lakásban vannak.

Mellesleg mindegyik macska, mert a perverz emberek megkínozzák, megkérgezik, elütik őket. Ebből a szempontból a középkornál tartunk: a macska még mindig ki van téve a babonás gyűlöletnek.

2021. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mézga Krisztina ***** válasza:
0%
Azaz: megmérgezik. Nehogy már ötleteket adjak, s valaki kitalálja a "megkérgezést"...
2021. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó, csak senki sem kérdezte sem azt, hogy hol érdemes tartani, sem azt, hogy süket, sem azt, hogy nagyobb eséllyel lesz rákos, sem az élettartamát stb. Szóval nem értem, mire fel a kioktató, lekezelő, passzív agresszív stílus, kedves 6-7-es. A kérdező semmi ilyet nem kérdezett.


Kérdező, egy cirmos nyilván gyakoribb, de azért a fehér házimacskák sem ritkák. Nézd meg pl egy menhely lapját vagy magánhirdetéseket (nem, nem azt mondom, hogy onnan hozz el egyet, mielőtt ebbe is beleköt valaki), mindenhol lesz egy pár.

2021. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mézga Krisztina ***** válasza:

Azért írtam azt, amit, mert gondolom, nem véletlenül kérdezte: fehér cicát szeretne a kérdező. S mivel kutyásból macskás lettem, sajnos nagyon szomorú esetekkel találkoztam. (Mindkét álattal kapcsolatban, de a macskák különösen ki vannak téve az ember gyűlöletének.)

Talán azért zavar, amit írtam, mert igaz, s Te is a perverzekkel szimpatizálsz?

Mert máskülönben fogalmam sincs, miért is kötöttél bele a mondandómba...

2021. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, Mézga Krisztina. Senki nem beszélt ilyenekről. Te jöttél ide bomlasztani a közösséget a komment szekcióba.
2021. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!