Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanítás óta meghajtja...

Az ivartalanítás óta meghajtja a tej?

Figyelt kérdés

6 hónapos kora után néhány nappal lett ivartalanítva a fekete kislány kiscicám. Egész addig minden reggel kapott fél deci tejet, mert nagyon szerette és semmi baja nem volt tőle. De amióta ivartalanítva lett, meghajtja. Először azt hittem, hogy a műtét utóhatása és nem adtam neki, de most 2 héttel később kapott ma megint és meghajtotta megint.

Ne adjak neki? De nagyon szereti. Alternatíva?


2021. jún. 9. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy, hogy az ivartalanítás hatása-e, vagy sem. Laktóz érzékeny a macskád. Ne adj neki tejet. Vagy ha annyira tejjel akarod itatni, létezik macskák számára laktózmentes tej.
2021. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
"macskatej" kell neki. Sima tejet nem adnunk semmilyen állatnak, mert laktózérzékenyek.
2021. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát eddig nem volt az.

Akkor veszek laktózmentes tejet neki.

2021. jún. 9. 16:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jún. 9. 16:57
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
2021. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Idővel azok lesznek. Szerintem nem az ivartalanítás miatt lett az.


A macskatejhez annyit, hogy kaptunk egy kis jövevényt télen, őt tejen tarthatták, mert nagyon szerette. Erre vettem neki macskatejet, arra rá sem bagózott.

Inkább a vizet itta.

2021. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Kb minden macska laktózérzékeny, csak más más arányban. Hiába szereti nem tesz jót az emésztésének, mint ahogy nekünk sem a mekis kaja, a chips stb. Lehet most telítődött a szervezete. De más tejtermék se jó, néha jutalmazásként adhatsz neki egy nagyon nagyon keveset, bár annyi féle jutifalat van már hogy inkább azokat add.

A macskatej jó ötlet, hátha szeretni fogja, van több fajta is :)

2021. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Legalább nem hízik el.
2021. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!