Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy keressek gazdit egy cicának?

Hogy keressek gazdit egy cicának?

Figyelt kérdés

Az utcán találtam, pici, kb.2-3 hónapos lehet. Kutyáim vannak, nem tudom megtartani, összeszoktatni őket vele nagyjából lehetetlen. Felelősségteljes gazdit szeretnék neki találni, benti tartással, ivartalanítási kötelezettséggel stb., már jelentkeztek páran, akik kijárósnak akarják, őket mindannyiukat elutasítottam, pont az ilyen kijárós cicákból van elásva min.5-6 az udvaromban a kutyák miatt.

Szervezetektől kértem segítséget, de csak megosztásban tudnak segíteni.

Tudnátok olyan csoportokat írni, ahol felelősségteljes gazdik vannak, és gazdit tudnék neki keresni?


2021. jún. 10. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Kiscica.hu, cicaorokbefogadas.hu, írd bele a hirdetésbe, hogy szerződéssel, ivartalanítással, bentinek.
2021. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
Pont az ilyen hozzáállás miatt nem talál sok cica gazdit, pl akinek állatvédők keresnek gazdit. Sokan pont emiatt inkább olyan cicát fogadnak örökbe akit ilyen-olyan szerződés és kötelezettség nélkül adnak oda.
2021. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
(És nem elég egyszer feltenni, 2-3 naponta töröld le, tedd fel újra, akár más képpel, hogy újra frissek közt legyen!l
2021. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Elég ostoba felfogás, hogy azért utasítottál el gazdajelölteket, mert kinti macskának akarták...🙄 Meg is érdemled, ha így senkinek nem fog kelleni!🙂

Elég szomorú, hogy itt tartunk, hogy a macskát nem engedik ki, hanem bezárva tartják, mint valami börtönben...

Ennyi erővel te se menj át soha az úttesten, mert bármikor elüthet az autó...

Nekünk is volt 10 évig cicánk, mégsem lapította ki sem az autó, sem kutyák sem ölték meg! Biztos csoda történt, hogy egy macska kint, a szabadban tudott élni! Ilyen még sosem volt előtte a történelemben...😂

2021. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
4, Na látod, erről van szó, normális körülmények között cica legalább másfélszer annyi ideig élhetett volna, mint a kijárósod. 🤷‍♀️
2021. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
A macska kinti állat.
2021. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elég érthetően leírtam, hogy miért nem akarom kinti cicának adni. Nem akarom, hogy kutya széttépje, autó elüsse, mérget egyen, verekedjen, pusztítsa a vadon élő állatokat. Egyébként meg törvényellenes is. Nem erre kértem véleménynyilvánítást...


Macskabiztos kertbe, kifutóba nagyon szívesen adom ;)

2021. jún. 10. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Facebook helyi macskás csoportok esetleg? Városi csoportokkal jobban jársz. Ha nincs túl messze, akkor a különféle pesti macskás csoportokkal érdemes egy próbát tenni.
2021. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!