Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltunt a cicam. Hol keressem?

Eltunt a cicam. Hol keressem?

Figyelt kérdés
A cicam 8 eves es ivartalanitott, kijaros. Reggel meg megvolt, bent aludt, reggel evett, aztan kiment az udvarra, 6.30 es 7.00 kozt. Azota nem jott haza, szolongattam, vegigjartam a kornyezo utcakat mindenhol, es semmi. Nagyon aggodom erte. Egyebkent tapasztalt cica, erzi a veszelyt, ha esetleg barmi baleset erte volna, annak lenne jele szerintem. Nem tudom mit tegyek, volt mar, hogy orakra nem jott haza, de tenyleg nem tudom, hogy megis mit tudnek tenni. Nem beteg, tokeletesen egeszseges es elenk cica. Jo az ido, es lehet azt erzi hogy tavasz van, ezert nem jott meg haza?
2019. nov. 14. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Nekünk van, hogy 2-3 napra eltűnnek, aztán simán hazajönnek.

Egy macskánál pár óra kimaradás nem a világ szerintem.

Mondjuk attól is függ, milyen környéken laksz, nálunk pl nem fenyegeti őket se autó, se kutya, semmi, így nem aggódunk. Ha olyan helyen laknánk, betegre izgulnám magam.

2019. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj, idővel hazamegy.

Nekünk volt olyan macskánk, ami fél év után jött haza.

2019. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Remélhetőleg csak csavarog, ennyi kimaradás kijárós macskáknál természetes. Ha nem érte baleset, haza fog menni, amint megéhezik. Az más kérdés, hogy én nem engedném ki a szobacicámat, mert egy nyugodt percem sem lenne.
2019. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Tedd fel a közösségi oldadra üzenőfalra, képpel, részletes leírással! Az Én egyik cicám így lett meg, egy ismerős írt hogy náluk udvarol. ☺
2019. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. 12.30 korul nagy ehesen es faradtan hazajott a kis csavargo!!😊😊
2019. nov. 14. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szuper! :)
2019. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!