Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy ha talált...

Igaz az, hogy ha talált macskákat beviszünk menhelyre?

Figyelt kérdés
Akkor azokat elvihetik kísérleteket végezni rajtuk?Ez tényleg működik így?

2021. jún. 10. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10


Ezek nem antiszociális macskák,sima kismacskák, csak ki lettek téve az út szélére mi meg megtaláltuk őket.Azért nem szeretném hogy megöljék őket, mert alapvetően az emberi hiba miatt születtek meg, mert valaki cart arra hogy ivartalanítsa a macskáját, aztán meg a sorsukra hagyta őket.

2021. jún. 11. 11:48
 12/13 A kérdező kommentje:
Feltettem őket már egy helyi csoportba, meg a jófogást tegnap este néztem, de ott is rengeteg kismacska van.El nem tudom képzelni, hogy mindet elviszik.Persze megpróbálom feltenni őket, meg a másik ajánlott oldalra is, csak nagyon reménytelennek tűnik.
2021. jún. 11. 11:50
 13/13 anonim ***** válasza:
54%

Kiscicák jó eséllyel tudnak gazdisodni sok esetben, inkább a felnőttek, pláne az idősebb, 4-5 év felettiek nem kellenek senkinek szinte.

10-es, először is rohadtul nem csak beteg állatokat altatnak el, sőt. Ahol ez a protokoll, ott az egészséges is ugyanúgy megy a levesbe. Másodszorra, ezek NEM menhelyek, hanem sintér/gyepmesteri telepek. Nem összekeverendőek.

Egyébként meg csak mondom mindenkinek, hogy ha egy menhely tele van, egyszerűen NEM vesz be több állatot. Nem, nincs olyan, hogy elaltatnak párat csak azért, mert helyhiány (aki beteg, szenved, az nyilván más eset). Nem véletlen hajigálnak ki sokszor a menhelyek kapuja elé állatokat, hanem azért, mert nem veszik be őket (persze ilyenkor meg ha egy pici kapacitás is van, nem fogják őket otthagyni egy dobozban/zacskóban stb-ben).

2021. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!