Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ízű tortát csináltassak...

Milyen ízű tortát csináltassak, amit beviszünk kisfiam szülinapjakor az oviba?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Ahányszor megkérdezem, mindig mást mond. Csoki, gesztenyés, oroszkrém, sőt, már magyarkrémest is kért. :)

Sima, egyszerű nagyobb méretű téglalap alakú lesz, hogy biztosan elég legyen az egész csoportnak.


2013. szept. 21. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi hétfőn szülinapozunk az oviban, csoki krémesre gondoltam, mert azt talán mindenki szereti, általánosabb míg a mogyoró vagy oroszkrém nem biztos.
2013. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Csokit érdemes, azt szinte minden gyerek szereti. Mondjuk nem biztos, hogy egyáltalán vihetsz be a szabályok miatt. Nálunk csak csomagolt sütit lehetett, pl Tescos dobozosat, amin rajta volt a gyártási idő es az összetétel is.
2013. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Cukrászdai tortát lehet vinni, már utánaérdeklődtem. Hét elején meg kell rendelnem, és nem tudok dönteni.

Én is a csokitorta felé hajlok.

2013. szept. 21. 11:51
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én is úg ygondolom, hogy sima csokisat érdemes, mert jó eséllyel minden gyerek megeszi. A többivel már kérdéses, mekkora lenne a siker.
2013. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
én is a csokisra "szavazom"
2013. szept. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csokisat.

És jónéhány zsúrral a hátam mögött mondhatom,hogy felesleges nagy tortát vinni, ne teljes szeletekkel számolj, mert bármennyire is imádják a nasit a gyerekek,tortából max. egy fél szeletnyit esznek meg. Mi pl. a 16 fős csoportba 8 szeletes tortát szoktunk vinni, és még maradni is szokott belőle. A 26 fős csoportba pedig a 16 szeletest.

2013. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenképpen nagyobb tortát viszünk, mert sokan vannak. 30 gyerek, 2 óvónő, 1 dadus, 1 gyakorló óvónő és még 1 gyakorlatos dadus. Én Őket számolom, szerintem mindenki eszik a tortából.

Eldöntöttem, csokitorta lesz. :)

2013. szept. 22. 09:07
 8/11 anonim ***** válasza:

a fiamnak csokist csinált Anyukám,azt minden gyerek szereti

a fiamnak a gesztenyés a kedvence,de azt nem mertem,nehogy valaki allergiás legyen rá

így nézett ki+volt rajta gyertya és tüzijáték

[link]

jutott mindenkinek belőle

2013. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csokisat.azt minden gyerek szereti
2013. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly én is 24 szeletest vettem a 20 fős csoportra + 2 óvónő + 1 dadusra. Hát több mint a fele megmaradt :D De nem baj..
2013. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!