Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire és hogyan lehet megtaníta...

Mire és hogyan lehet megtanítani egy cicát?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Például hogy hova szarjon. Öncs ki egy tálcára homokot és meglátod használni is fogja!
2021. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Semmire. Azon kivul h jaj de cuki meg doglik napi 20 orat minden masra alkalmatlan egy macska.
2021. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

A mire az oké, a hogyant még nem tudom.

Olvastam, hogy a Maine Coon-ok akár apportírozásra is megtaníthatóak.

Ott még nem tartok, klikkerrel próbálkozom, az biztos, hogy nagyon érdeklődő, és kíváncsi fajta, bár ez a legtöbb macsekra jellemző, ezért jutalomfalatokkal simán lehet ösztönözni őket, de nehezebb dolgom van vele mint a kutyámmal volt régebben. Hamarabb elunja a dolgot, és vagy nagyon összpontosít, vagy hidegen hagyja a dolog teljesen.

Szóval kötélideg kell hozzá, és jó pár finom falat. :)

A többit a tapasztaltabbak elmondják majd neked.

Én ennyivel tudtam segíteni, ha tudtam.

2021. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Bármire megtaníthatóak, amit ők is meg akarnak tanulni. 😁
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Csilingelő nyakörvel bármire. Nagyon szetetik és sokkal tanithatóbbak is a csilingelő nyakörvel.
2021. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!