Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kényelmetlen téma. Elkaphatta...

Kényelmetlen téma. Elkaphatta így a macskám a rühöt?

Figyelt kérdés

Amikor idekerült 2 éve hozzánk, akkor is rühös volt a füle. Elvittük dokihoz, Surolant írt fel, minden rendbe jött.

2-3 napja azonban megint vakargatja a fülét, és én is kipattogtam idő közben. Az érdekesség csupán az, hogy a macskám szobacica, így nem találkozik semmilyen más állattal, akitől elkaphatta volna.

Én viszont szoktam más állatokat simogatni. Legtöbbször kezet szoktam mosni, de míg elérek egy csaphoz, véletlenül is megérintem pl. a ruhámat, a telefonomat vagy ilyesmi tárgyakat. Átadhattam így a macskámnak az atkákat?


2010. aug. 25. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Mivel a macska volt előbb tetves, csak aztán te, nem lehet hogy anyud a ludas?
2010. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a macska volt előbb rühes, csak aztán te, nem lehet hogy anyud a ludas?
2010. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tetvet akartam javítani rühre :)
2010. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Anyum semmiféleképpen nem, mivel akkor nála is élennének tünetek, arról meg nem írtam. :S


Az igazság az, hogy nem tudom eldönteni, melyikünknél jött ki előbb, kb. egy időben.


De egyébként a kérdésem az volt, hogy át lehet-e így adni a macskának a betegséget... Valaki esetleg konkrétan erre tudna válaszolni?

2010. aug. 25. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én egyszer iszonyat gombás fertőzést kaptam valahonnan és egy héttel később az összes tengerim gombás lett!! Valószínű én adtam át nekik, szerintem Te is. így is át lehet adni.

2010. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!