Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám nagyon levékonyodott,p...

A cicám nagyon levékonyodott,pedig rendesen eszik. Játékos,vidám,nem látszik betegnek. Volt bőrgombája,esetleg az összefügghet vele? Természetesen el fogjuk vinni orvoshoz, de érdekelnek tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Köszönöm

2021. jún. 19. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az orvosnak látnia kell, mert ő ért hozzá, de szerintem a meleg is lehet az oka. A tesóm cicája is "levékonyodott" mióta bejöttek a meleg idők, de jóval kevesebbet is eszik. Helyette sok vizet iszik. Vettek neki másféle tápot, konzervet, de azt sem kéri, nem olyan nagy az étvágya a melegtől. Plusz ilyenkor sokat bogaraznak, egereznek stb
2021. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám is lefogyott, mert eddig a száraztápot szerette, de amióta ilyen melegek vannak, csak a konzervet/levest eszi.

A száraztápban több a tápanyag, kalória.

Nem baj, ha egy kicsit sovány a nyáron.

2021. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 mindig alutasakost adunk neki, szárazzal keverve. Szerintem nem ez a gond :)
2021. jún. 19. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Féreghajtva van? Kinti vagy benti?
2021. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Kinti. Ma lett két éves :)
2021. jún. 20. 08:17
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Boldog szülinapot neki. De remélem tudod, hogy sokkal rövidebb élete lesz kinti cicaként :(

Ha nem lehet férges (a féreghajtó nem előzi meg, legfeljebb kezeli a meglévő férgességet, szóval nem biztos hogy nem az) akkor irány az orvos. A melegtől legfeljebb egy kicsi fogyás elfogadható, de te azt írod hogy nagyon legvékonyodott. Kinti macskaként BÁRMILYEN betegséget összeszedhetett, főleg ha ivaros is (nem tudom milyen nemű) úgy könnyen érintkezhet ellenkező nemű beteg macskával (és ha így van esetleg, ivartalanításra is kérj időpontot)

2021. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ivartalanított kandúr cica. Mint írtam a kérdésemben is, elmegyünk orvoshoz.
2021. jún. 20. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!