Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon dühös vagyok! Mit...

Nagyon dühös vagyok! Mit csináljak? Nem tudja rendesen tartani a végbelét

Figyelt kérdés

Felhívtam az összes létező állatorvost de egyik se hajlandó dolgozni hétvégén meg nem tud kijönni se.

Kocsim persze nincsen, mert ahová lehetne vinni az 50 km-el odébb van. Barátnőmnek könyörgök, hogy vigyen be holnap minket,de ha nem mit csináljak?



Olyan a cica feneke mintha kis dudor lenne neki és folyamatosan megy a hasa nem tudja tartani.


24 óráig koplalt mert volt tápváltás. Most adtam neki ma megint tasakos de nekem úgy tűnik mintha ettől lenne. De akkor meg tudná tartani, mert tegnap nem folyt neki szét sehol ma se eddig. Most kezdte el belement most az alomba de olyan mintha nem tudná rendesen tartani csepeg neki.


Nem adok neki tasakosat. De mit tudok még neki segíteni?



#hasmenés #állatorvos #Tartási gond #Ürítési baj
2020. dec. 4. 17:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Csirkemell,főtt rizzsel főtt repaval.

Konzervet,vagy tasakokat ne adj neki.


És még jó hogy nem túl jó táp, de én már egy pár macakamon kipróbáltam, a kitekat, csirkés,eddig az összes macskám széklet helyre tette.

2020. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Van étvágya, nem levert nincs úgy baja. Vettem neki multi vitaminos pasztát

Lehet azért van neki dudor( konkrétan a végbélnyílásnál)mert sokat ment a hasa?

2020. dec. 4. 17:23
 3/29 A kérdező kommentje:
Én is még azt vettem neki, bár ez a színes szerintem az a zöldséges. Olvasztok még ki neki csirkemellet, tegnap is kapott lehet azért lett neki jobb
2020. dec. 4. 17:24
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
igen, valszeg szétf*sta (bocsánat) diétáztasd, és ha nem lesz jobban, akkor orvos
2020. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

Akkor most ne keverd.

Adj neki kitekatot.


Legalább 3 napig.

Oké, hogy nem acana, orijen...

Stb.


A fürdőt Léhet hasmenés től.

2020. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
75%

Ahh, rengeteg az elírás...

A dudor...


Ja, és macskát nem szabad koplaltatni.

2020. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Attól simán lehet. Koplaltatni meg ne koplaltasd a cicát ha nem orvos adja ki-műtét miatt például -mert nagyon hamar kárt tesz bennük. A kitekattot meg felejtsd el amit az előző ajánlott. Gabonás, most sokat ronthat a helyzeten. Van állatpatika a közeledben? Van cicáknak való probiotikum. Ha nincs, akár innen is vehetsz neki. [link]
2020. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem akarom h kiszáradjon
2020. dec. 4. 17:29
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg taxival vidd, én is úgy szoktam ha baj van és muszáj. A mi megyénkben nincs állatkórház, nekem meg nincs autóm, így marad a taxi.
2020. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Azért 100 km taxival, plusz állatorvosi ellátás,plusz ügyeleti felár kicsit húzós lenne..
2020. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!