Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért harapgálja az anyamacska...

Miért harapgálja az anyamacska a 2 hetes kölykének a nyakát meg a fenekét? A nyakát rendesen folytogatja, a fenekébe meg akkorát beleharap, hogy a kicsi felsír.

Figyelt kérdés
Egész nap azt látjuk, hogy vigyáz rá, óvja, az állatorvosnál is alig engedi, hogy hozzá nyúljanak a kicsihez, de néha meg akkorát beleharap, meg megfogja a nyakát és nem engedi. Van mikor szoptatni se akarja, el tolja magától. Válasszam el tőle, és tápláljam én a picit?

2021. máj. 11. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Játszana...csak nem esik le neki, hogy még kicsik ehhez.
2021. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak egy kölyke van
2021. máj. 11. 06:11
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagyon láttam még olyan macskát, aminek egy kölyke van.
2021. máj. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Csak tudja mit csinál, az ő kölyke.. a nyakánál lehet edzi a bört mert ott fogja hurcolászni. A macskak ak van egy olyan spéci tulajdonságuk,hogy kiskorukban az anyjuk a nyakuknál hurcolják őket és olyankor nem moccannak meg. Minden macskában megvan ez,ha eltalálod azt a pontot rgy ruhacsipesszel kikapcsolhatod a macskát legyen az bármennyire ideges, odateszed neki a csipeszt és kővé dermed.

A popóját nem tudom miért harapdálja. Talán ellenörzi,hogy még minden rendben🙂

2021. máj. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért van egy, mert a többi elpusztult
2021. máj. 11. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, csak játszik vele. Fog még durvábban is. :D Felnőtt itthon már jópár macska, sok ilyen jelenetet végnéztem.
2021. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát de ez fáj a kicsinek...nem?
2021. máj. 11. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...tudják ők mennyire lehet erősen lehet harapni.
2021. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!