Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet veszett a macskám?...

Lehet veszett a macskám? Elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves terhes lány macskám, kb egy hete furcsán viselkedik, sokat van kint és szinte csak enni jár be a lakásba. Nem viselkedik agresszívan viszont mostanában nem is nagyon foglalkozik velem, ha szólok hozzá sem érdekli, pedig régebben bújós volt. Nem tudom, hogy a terhesség miatt ilyen vagy esetleg megharaphatta egy másik macska és veszett lett. Sebeket nem találtam rajta. Tervezem orvoshoz vinni, viszont a mai napon arcon tüsszentett, megmostam az arcom de félek, ha veszett akkor véletlen elkaphattam tőle. Volt már valaki akinek így viselkedett a macskája? Illetve a tüsszentéstől elkaphattam bármit? Légyszi a trollok ne kommenteljenek.

2021. jún. 20. 00:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
A családod miatt részvétem, de egyébként az agyam begörcsölt azon a tengernyi hülyeségen, amit leírtál.
2021. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Ezt te se gondoltad komolyan… 🤦🏼‍♀️ 3 mentett macskám van, FIV-re, FeLV-re tesztelve, évente oltva. Ivartalanított benti nőstény cicák.


Nem azért vannak megműtve, hogy ne legyen kiscica, hanem hogy ne haljanak bele semmilyen hormonális okok miatt kialakult betegségbe (gennyes méhgyulladás, emlőrák, stb.). Az oltás pedig nem csak a kijárós macskáknak kell, hiszen éppen elég az, ha te kijársz.


Azt már csak félve kérdezem, hogy féreghajtót, bolhairtót, minőségi ételt mikor kapott szegényke utoljára?

2021. jún. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Te jó ég, egy ártatlan kérdést tettem fel amivel senkit nem terveztem bántani, és már lassan ott járunk, hogy a k*va anyámat mert mennyire szar gazdája vagyok szerintetek. Igen kapott féreghajtót és bolhairtó cseppeket is tavasszal, és bolhairtó nyakórve is van és engedelmeddel csak a proli prevital kaját tudom megvenni neki mert nem szarom a pénzt de amiből lehet a jobbat kapja ha azon múlik, hogy én a szarabbat eszem is. De szerintem a kérdés nem erről szólt.
2021. jún. 20. 03:55
 14/24 A kérdező kommentje:
akkor nagyon kétértelmû lehet az a kérdés mert engem a betegség maga érdekelt és az h menjek e oltásért magamnak is azért ami történt mert szerencsére eddig még nem találkoztam beteg állattal, és nem arról hogy mások szerint mennyire vagyok nyomorék életképtelen gyökér aki nem feltétlen tudja finanszírozni a legdrágább cuccokat a macskájának.. Az elsô pár válaszoló furcsa mód megértette mit szeretnék tudni... 🤷🏻‍♀️
2021. jún. 20. 09:41
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Igen elvihetnéd dokihoz . Ivartalanítani. Akár holnap.
2021. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%
Terhesség miatt van, a veszettség nem ilyen, 100% hogy nem az :)
2021. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
csongor5zzz Köszi a választ!
2021. jún. 20. 19:12
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
Nincs mit
2021. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem egy válaszoló írt neked, kérdező, de cseppet se zavarjon. Tudod, ha nincs igazad, és mindenki egyöntetűen jelzi feléd, hogy baromira le kéne szállnod a magas lóról, az azért jelent valamit.
2021. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
El se tudod képzelni mennyire lent van az a ló ami alapján te vagy ti osztjátok a “nagy igazságokat” és élvezitek hogy a földbe taposhattok mert nem vagyok gazdag vagy tökéletes és mindent tudó mint ti. Szerintem az egyöntetű jelzés az csak szimpla lehordás volt úgy hogy semmit nem tudtok rólam és egy tök átlag kérdést tettem fel amire az volt a válasz hogy mi a halálnak nekem macska... Elmondom, azért mert nem akartam h ott haljon meg a 6sávoson egy kamion kereke alatt cafatokba. Semmi másért. Mindegy... több kommentet nem kérek se tőled, se a többi no nametől mert nem vagyok hajlandó több oltást befogadni olyanoktól akik ismeretlenül háttértudás és ok nélkül osztanak másokat. Szerintem se én se a macskám sőtt a kérdésem sem ártottunk nektek. Ti se vagytok tökéletesek és iszonyat fog fájni ha erre egyszer rádöbbentek.
2021. jún. 20. 21:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!