Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet veszett a macskám?...

Lehet veszett a macskám? Elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves terhes lány macskám, kb egy hete furcsán viselkedik, sokat van kint és szinte csak enni jár be a lakásba. Nem viselkedik agresszívan viszont mostanában nem is nagyon foglalkozik velem, ha szólok hozzá sem érdekli, pedig régebben bújós volt. Nem tudom, hogy a terhesség miatt ilyen vagy esetleg megharaphatta egy másik macska és veszett lett. Sebeket nem találtam rajta. Tervezem orvoshoz vinni, viszont a mai napon arcon tüsszentett, megmostam az arcom de félek, ha veszett akkor véletlen elkaphattam tőle. Volt már valaki akinek így viselkedett a macskája? Illetve a tüsszentéstől elkaphattam bármit? Légyszi a trollok ne kommenteljenek.

2021. jún. 20. 00:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

"macskákról nem tudok semmit hanem a veszettségrôl/veszett állatokról"


Ne áltasd magad, a macskákról se tudsz semmit... -_-


"és nézd el nekem ha pánikolok és hülyének tûnök, fél éve vesztettem el a családom"


Ne sajnáltasd magad, ennek semmi köze a macskához.


"szaporításról meg annyit, hogy nem rajtam múlott..mivel ki is jár hát megtörtént a dolog."


De, rajtad múlott...

2021. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
73%

"élvezitek hogy a földbe taposhattok mert nem vagyok gazdag vagy tökéletes és mindent tudó mint ti."


Mi a tököm köze van az anyagiaknak az alapvető tudáshoz? :D Ha van neted, képezni is tudod magad, magyarán utana olvasol a veszettségnek, videókat nezel róla. És mivel ronyózol, hogy veszett, ezek szerint orvos sose látta.


Szép hogy befogadtad, de inkább felelős gazdát kerestél volna neki egy alapítvány segítségével.

2021. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
mint már írtam, nem vagyok hajlandó tovább ezekbe a vitákba belemenni. további jó kötekedést mások kérdései alatt🤷🏻‍♀️
2021. jún. 21. 10:17
 24/24 anonim ***** válasza:
😹😹😹
2021. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!