Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mit kell csinálni?

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

A cicámat minden nap kiengedjük az udvarra játszani..

De szeretném ha megmaradna a házban és nem nyávogna hogy ki akar menni..

Hogy érjem el?

Mondjatok olyan játékot ami majd leköti??

Ha birizgálom egy kötéllel akkor fut utána...

És mindig ilyet játszom vele ha nem akarom hogy ki menjen!

Mennyi idő múlva fogja megérteni hogy neki a szoba az otthona??


Házi cica amugy


2010. aug. 26. 09:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ird le a kisutot!! Féltem de csinálok az udvarba egy óriási helyet neki van 2 nagy udvar és egy kert
2010. aug. 26. 11:38
 12/18 A kérdező kommentje:
kifutót*
2010. aug. 26. 11:38
 13/18 Tudor84 válasza:
Hát nem tudom... előbb intézném el a szomszádot, mint hogy szegény cicát bezárjam...
2010. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

DE a szomszéd hülye!!!!!!!!!!!!!!!!!

A kutyáját a mienkére uszitja!!

Mert haragszik ránk..

Anya mikor jön haza azt nézi mikor jön..

2010. aug. 27. 13:35
 15/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kifutós csak most volt időm írni. Na én olyat láttam a tv-ben hogy az ablakon macskaajtó féleség volt és onnan jött ki ilyen ki rácsból és fából álló alagút. De akár úgy is megcsinálhatod hogy az ablakba macskaajtó és onnan mondjuk 1 méter alagút és aztán már rendesen elkerített rész. Csak ha az ablak nagyon magasan van akkor tegyél egy széket a kifutó végéhez hogy le tudjon ugrani és vissza. Persze úgy csináld meg hogy sehol ne tudjon kiszökni se felül se alul, és tehetsz oda neki játékokat, fatönköket. Ha van valamilyen kérdésed nyugodtan írj.
2010. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Van kérdés:

Nem jó neki az olyan mint a kutya kenel? Csine dróttal?

2010. aug. 29. 16:25
 17/18 A kérdező kommentje:
Csibe*
2010. aug. 29. 16:26
 18/18 anonim ***** válasza:
De szerintem jó neki csak a tetejére is tegyél rácsot mert felmászik rajta aztán elrohan :) Meg akkor te arra gondoltál hogy nem mehet ki folyamatosan hanem csak akkor amikor te kirakod rövidebb-hosszabb időre. Így rendben lesz. Meg majd a kert méretétől függően válassz kenell méretet és legyen rajta egy olyan ajtó amin beférsz :) És még egy javaslat. Amikor először viszed ki maradj ott vele nehogy butaságot csináljon. És ebben az a jó hogy bármennyi macsekod lesz ezután mindegyik használhatja.
2010. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!