Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk nem tud lejönni a...

A macskánk nem tud lejönni a fáról. Tovább lent. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Fenyő, szal nem tudunk utánamászni, legalább 6 méter magasan van. Ráadásul A fa leejtőn nőtt, elég meredek, létrát se tudunk alárakni. Már kb fél órája ott van, nagyon panaszosan nyávog. Tudom, h ösztönösen le kell jöjjön előbb-utóbb, de olyan rossz hallgatni... Ötletek?
2009. nov. 5. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a tűzoltók ilyen esetben (is) tudnak segíteni. :)
2009. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ja. A tűzoltók megcsinálják!
2009. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt már ilyen többször, valami hosszabb fát vagy ilyesmit tartottunk oda arra rámászott így menekült meg.
2009. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hívom ki őket, annyira tényleg nem gáz. Időközben lejött. Igazából csak azért kellett kiírni a kérdést, mert öcsém már majdnem sírt úgy aggódott =] Köszi
2009. nov. 5. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz szándékból írom de nagyon nagy balgaság ilyen esetben tűzoltót hívni, egy kiszállás több százezer forintos költségvetésű, mindez az adófizetők pénzéből, egy macska miatt aki simán le tud mászni magától is előbb-utóbb.

Kérdező, örülök hogy minden rendben a cicával!

2009. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ^^ a tűzoltóság eszembe se jutott, vannak tűzoltó rokonaim, tudom mivel jár egy-egy kiszállás.
2009. nov. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!