Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az kenyszermegoldasnak jo ha...

Az kenyszermegoldasnak jo ha az allatot eroszakkal bevizezem? Nagyon szenved cicam, kutyam.

Figyelt kérdés

#Husites
2021. jún. 25. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vizezem a macskáimat. Elnyúlnak maguktól a hideg kövön, kb. háromszor olyan hosszan, mint amekkorák valójában :)
2021. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Erőszakkal semmiképp nem kéne.

Régen amikor még nem volt klímám és szenvedtek az állataim, kipróbáltam hogy ők maguk vevők-e rá. Bevizeztem egy konyhai papírtörlőt és végigsimítottam a testükön, még a macska is elfogadta, annyira jól esett neki a hűsítés. Ha valamelyik elhúzódott vagy elfutott volna, akkor nem csináltam volna vele kényszerből.

2021. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Próbáld ki, lezuhanyozol, percek mulva mintha a tropusokon lennél párás melegben. A vízzel hűtés csak akkor működik, ha raksz mellé egy ventillátort ami elszállítja a meleg párás levegőt a testtől.
2021. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd. Tegyél ki két lavort, vagy valamit, amibe beleférnek, hideg vízzel. Ha akarnak (legfőképpen a kutya), belefekszenek majd.
2021. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én leöntöttem langyos vízzel, locsolóból.

Aztán bejött a házba és elfeküdt.

2021. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ventillátorozni ha vizes a szőre, mert könnyen megfázik.
2021. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretik, hogy bevizezed őket akkor ne. Ha úgy érted, hogy kényszermegoldás, hogy nincs klímád (nekem sincs, nem beszólás) , és élvezik, ha kicsit lehűti őket a víz akkor igen, úgy jó megoldás.


Ha menekülnek, rossz nekik inkább ne, akkor a meleg mellett még fölösleges stresszet is okozol nekik, hiába a segítő szándék.

2021. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
*erőszakkal, elkerülte a figyelmemet , akkor határozottan ne tetted.
2021. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhúzódik, keress más megoldást (sötétítés, hűsítő matrac, lavorban víz... stb.), ha nem húzódik el, csak nem rajong érte, akkor nem probléma. Az én kutyám nem szeret fürdeni (samponnal), de elviseli, most a hőségriadóban szoktam olyat, hogy egy törölközőt bevizezek és azzal végigtörlöm reggel, mielőtt eljövök munkába, nincs klímám, mert klímareumás vagyok, a ventilátort meg nem hagyom ott felügyelet nélkül bekapcsolva, sőt, amit lehet, áramtalanítok ilyen melegben. Nekem nem menekül ettől a kutyám, persze megrázza magát, nehogy száraz maradjak. A strandot élvezi, az más, de abban nincs móka szerinte, hogy otthon lesz vizes.
2021. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!