Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen össze vagyok zavarodv...

Teljesen össze vagyok zavarodva és fogalmam sincs róla, hogy ki is vagyok/leszek. Hagynom kéne, hogy az idő rendezze el a dolgokat vagy találjak valami kényszermegoldást?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a fősulit. Alig telt el 3 nap és már elbizonytalanodtam a jövőmet illetően. Lehetséges, hogy annyira rosszul választottam, hogy már elveszítettem azt aki vagyok, de még halvány lila gőzöm nincs arról, hogy mihez akarok kezdeni. És cél nélkül nincs értelme élni. Viszont most egyszerűen nem tudnám megmondani, hogy merre kéne indulnom. És lassan beleőrülök. Nagyon kíváncsi vagyok más véleményekre, mert megtorpantam. Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 11. 22:47
 1/2 A titokzatos ***** válasza:

Hiszel Istenben?

Olvasd el a Bibliát ha még nem tetted volna, ismerd meg Isten, kérj tőle segitséget imában, nem fogsz csalódni benne. Ha elfogadod őt örök élettel fog megajándékozni. Gondolkozz el rajta mit szeretnél az örök életet a mennyországban vagy az örök kárhozatot a pokolban.

S szerintem ne aggodalmaskodj azon, hogy ki is vagy vagy leszel majd az Úr megmondja és segit neked, vagy küld olyan embereket az utadba akik által megtalálod a helyed. Remélem nem vetted rossz néven amit itt leirtam. Sok sikert az életben.

2013. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Steve Jobs is ugyanígy kezdte el az egyetemet. Ugyan nem végezte el, de idővel rájött, hogy mit kell tennie :)
2013. szept. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!