Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúr jelölgetése ellen...

A kandúr jelölgetése ellen van riasztó spray?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 10:39
 1/6 vantel ***** válasza:
3%

Igen, amikor jelöl sprézz a szemébe bármilyen sprével.

Ne tartsd lakásban.

2021. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez kint jelöl.
2021. jún. 30. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Persze, ha jelol, vizzel lepermetezed.
2021. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Tiéd jelölget? Akkor ivartalanítás.

Szomszédé jár oda és lepisili mondjuk az ajtófélfát? Megpróbálhatod lemosni hipóval, domestossal, de a siker nem garantált. Ugyanez vonatkozik a kapható spray-re.

2021. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs ellene semmi,terület jelölés,persze ez csak akkor van ha van a közelben másik kandúr,de az ivartalanítás talán segíthet,de nem garantálom,lehet megfog maradni ugyanúgy.
2021. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ecettel mosd, ha mosod, a hipo és domestos túlzottan hasonlít a vizelet ammónia szagára, annál jobban fognak oda hugyozni. Megoldás csak az ivartalanítás. Én anno elloptam kettőt kiherélni, nekem megérte, hogy nem kellett szagolni utána.. főleg mikor a terasz ajtót nyitva felejteni nem lehetett mert képes volt a szobába hugyozott be akkor…
2021. júl. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!