Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska ehet csirkelábat,...

A macska ehet csirkelábat, nyakat, farhátat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nyersen is?

2021. júl. 2. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. A mi macskánk kb. csirkenyakon él, mert akármilyen macskatápokkal próbálkoztunk a gagyi bolti tápoktól kezdve a prémium eledelig, soha semmit nem hajlandó megenni, csak a húst.
2021. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Farhátat én is szoktam időnként adni nekik időnként, szépen eldolgozgatnak vele egy fél napig.

Előtte gondosan megtekintik, hogy a másik is ugyanakkorát kapott-e.

2021. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehet, a miénk is szereti, de én az utóbbi időben vigyázok a csirkehússal.

Egyre több helyen hallom hogy kutyák, macskák bénulnak le csirkehús vagy csirkét tartalmazó tápoktól, konzervektől. Szóval az enyém most marha és hal ízű dolgokon él, de néha kap főtt csirkehusit

2021. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehet HÚST, de a csonttal vigyázni kell.

Nekem egyszer a cicám abba halt bele, hogy a gyomrát kiszakította egy szilánkos csont, azóta sem kutya sem macska nálam nem kap ilyen csontos cuccot. Maradék, sótlan főtt husit igen, de csontot soha.

2021. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csont nélkül gondoltam, inkább nem kockáztatok.
2021. júl. 2. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet adni,de a csontokra tényleg oda kell figyelni és nyers húst se nagyon kapjon félig rá kell főzni,tehát ne full nyers legyen,érdemes megfőzni picikét előtte,a mi cicáink kapnak keveset pl csirke comb,csirke mell,de nem adunk nekik belőle sokat mert baja is lehet belőle,félig megfőzzük (puhítjuk) az adott húst és elvan vele mint a befőtt,addig sem lustálkodik egyik se.vagy amit mi eszünk abból kapnak pár falatot.
2021. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!