Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha játék közben a...

Normális, ha játék közben a mancsával odakap a cicám?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jelezni kell neki hogy fáj, éles hanggal, vagy azzal, hogy befejezed a játékot. Le fog szokni róla.
2021. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze,majd kitapasztalod,hogy mikor szól ez tényleg a játékról.

Olyankor nem engedi ki a körmét.

Ha viszont karmol is, akkor nincs játékos kedvében,hagyni kell.Én olyankor kicsit a fejére koppintok és vége a játéknak.

Ha megfigyeled,te is észre fogod venni,hogy épp milyen kedvében van.

Nekem azt csinálta mikor nem játékból csapott oda,hogy a farka vége néha megrándul.Eleinte csak kisebbeket, aztán egész erősen.

Erről tudtam,hogy most nem játékos kedvű.

Legtöbbször akkor van ez,ha épp pihen én meg mellé telepszek és mondjuk tévét nézek.Elkezdem simogatni,abba marad a dorombolás,csak épp nem rá figyelek.

Ilyenkor néha egészen durván figyelmeztet.

Ilyenkor nem fegyelmezem,mert én zavartam meg őt, ráadásul a saját figyelmetlenségem miatt karmol vagy épp harap.

2021. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, játék közbe a farkat nagyon figyelni kell, sok mindent elárul, hogy radarozik/csapkod vele, vagy csak a vége mozog..
2021. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!