Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha macskámnak adtam 2 darab...

Ha macskámnak adtam 2 darab picike rákot, akkor baja lehet belőle?

Figyelt kérdés
pontosabban tenger gyümölcsei tésztából megkóstolás alapon,adtam neki 2 cafatot

2021. júl. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi baja lenne?

Azt viszont sosem értettem, hogy pl te is, miért utólag aggódsz, miért nem előtte gondoltad át, hogy árthatsz-e neki vele...

2021. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz,nyugi :)
2021. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

ha nem volt csokis, akkor semmi baja nem lesz.

en kímelem macskaim a tejtől, de tegnap sajtot kapnak és jol vannak, sőt! túl jól😄

2021. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
3: rák meg csoki? Mármint, hogy rák és csokoládé együtt? Imádom mind a kettőt külön-külön, esetleg így, ebben a sorrendben egymás után, pár napja ettem rákot a tengerparton, Olaszországban nyaraláskor, csokit meg rendszeresen, de a kettőt együtt el nem tudnám képzelni.
2021. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

#4:

A rák önmagában nem ártalmas, csokoládét viszont nem ajánlatos adni macskának. A #3-as így értette.

2021. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem,hogy jon ide a csoki :)))

Rakot adhatsz,meg barmilyen tengeri elolenyt,az enyemek a halat is nagyon szeretik.

Mi baja lehet? Legfeljebb annyi,hogy ha rakap nem eszi meg tobbe a “minosegi” tapot

2021. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádják a rákot, tuti hogy semmi baja nem lesz :) Az enyém "habzó szájjal" dorombolva ette úgy örült neki :)
2021. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!