Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő, mire egy kóbor...

Mennyi idő, mire egy kóbor cica megszereti a befogadóját?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden macskánál változó, pl amikor anyukám hazahozott egy kóbor macskát, egyből megszeretett minket
2021. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ ha megverték emberek akkor sok idő.

ha vad macska akkor soha nem lesz ölelgethető.

Ho olyan helyről kóborolt el ahol foglalkoztak vel akkor max 1-2 hét és a tenyeredből fog enni.


Mi most fogadtunk be egy kóbor kis kutyát első nap félős volt azóta mindenkivel játszik.

Azóta úgy megy neki a szomszéd kutyáknak mintha mindig itt lakot volna.

igaz ö nem lehet több 6 hónaposnál.

2021. júl. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk minden cicánk kóbor volt, rögtön megszerettek minket, mi is őket.
2021. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém bár hálás volt mindig, de sajnos a kéztől, főleg a lábtól mindig nagyon félt, s elszaladt. Én is ugyanazt csinálnám azokkal az emberekkel, amit ezzel a cicával műveltek.
2021. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kettőtök közt zajló eseményeken múlik. Az én cicám aki csak mellém csapódott, nagyon sokáig távolságtartó és harapós volt, pedig alapvetően nem egy agresszív macska. És arra emlékszem, hogy egyszer nagy nehezen megengedtem neki, hogy velem aludjon. Na utána olyan váltást éreztem a kapcsolatunkba mintha egy pótmétert feltekertek volna 2-esről 8asra :) Sose pártoltam ezt az állattal alvás dolgot, mert nem érzem higénikusnak, hogy az ágyba bejön, de már sose csinálom vissza.. :) A macska a főnök...Így jártam :D
2021. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!