Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát,nagycicát vagy idős...

Kiscicát,nagycicát vagy idős cicát ti menhelyről vagy háztól hoznátok? Melyiket miért?

Figyelt kérdés

Nem,nem szeretnék tenyésztőt.Sima egyszerű házi cicát szeretnék,semmi extra.Se fajta,se semmilyen nagy elvárásom nincs.Legyen cica.


Melyik helyen érdemes keresni,és miért?



2021. júl. 3. 00:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha újrakezdeném, már csak felnőtt macskát fogadnék be. Valószínűleg elmennék egy menhelyre, és kiválasztanék egy nyugisat. Az se baj, ha félénk, vagy idősebb, nem szívesen foglalkoznék már egy kismacska szeleburdiságával.
2021. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%

8 az ilyen embereket fel kell jelenteni jegyzőnél, állat védőknél, nem megideologizálni, mert ennek így sosem lesz vége...

Vétkesek közt cinkos aki néma

2021. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sikerült dönteni.Az egyik menhelyet fogom felkeresni. :D

Nagyon elképzelésem még mindig nincs,hogy milyen cicát szeretnék.Aki ott megtetszik.Köszi :)

2021. júl. 3. 16:42
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Aki a 12est lepontozta az miért támogatja az állat kínzást? Hm?
2021. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%

Én nem akartam macskát, miután az enyémet 17 évesen el kellett altatni.


Az egyiket a Duna parton találtam, az orvos szerint 3 hetes lehetett. Hazahoztam, mert megsajnáltam. A másikat egy kutyaséta alkalmával találta a kutyám egy szemetesben egy zacskóban. Neki még akkor a szeme sem volt nyitva és a köldökcsonk is rajta volt. Most egy 5 kilós szörnyeteg.


Szóval így lett végül 2 macskám, pedig egyet sem akartam. :D

2021. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül elküldtem. Szóval szerintem érdemes a menhelyeken vagy szervezeteknél keresgélni, őket jó eséllyel látta doki is és egészségesek.
2021. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Fogyatékosok: miért kell mindenkit lepontozni? Anyátok adná rátok sírva a fehér inget...
2021. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!