Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik nem szeretik a macskákat,...

Akik nem szeretik a macskákat, mi az oka?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Én szeretem. De sokan hamis hízelgőknek tartják. Amúgy szépek...
2021. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Én szeretem őket, de azok a barátaim és közeli ismerőseim, akik nem, szinte egyöntetűen azt mondják, hogy a macska csak a házhoz van szokva, nem az emberhez; illetve hogy nem tud úgy szeretni, mint egy kutya.

Én kutyás és macskás is vagyok, van mindkettő, mindkét fajt imádom. És így mondom, hogy ez tökre nem igaz... Én pont azt bírom a macskákban, hogy sokkal őszintébbek. A macskán sokkal egyértelműbben meglátszik, hogy ha kedvel/szeret téged. A kutyának az ösztönében van a megfelelési vágy, így nála igazából nehezebben derül ki, hogy viszonyul hozzád. Aki a kutya ösztönös hűségét összekeveri a szeretettel, az nem tudja, mi az igazi szeretet. És így nem is fogja értékelni, mikor megkapja tőle.

2021. júl. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Szeretem oket, de nem tartanek. Nekem az nem szimpi bennuk, hogy mennek amerre latnak, teleszarjak a viragagyast, mert ugye ott megfeleloen puha a fold, jelolgetnek, es a macskahugynal keves budosebb dolog van. Mondom ezt ugy, hogy sosem volt macskank, megus az ajtonk ele a labtorlore hugyozott. Volt hogy oda is hanyt. Nyilvan a gazdaja hibaja, mert minden allatot a sajat tercian belul koteles tartani a kedves gazdi. Biztos tudnak ok is ragaszkodni a gazdajukhoz, meg bujnak, a lakascicak zöme, akikkel van foglalkozva, azok aranyosak szamomra is. Az ilyen utcai harcban edzett vad kandurok mar nem annyira...
2021. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Én azért "nem szeretem" a macskákat,mert az összes tudatlan boldogtalan csak úgy tartja őket a háza körül,néha kidob nekik valami maradékot aztán el vannak intézve. Közben szaporodnak orrba-szájba,terjesztik a betegségeket/elősködőket,teleürítenek mindent és nem utolsó sorban brutális mértékben pusztítják az élővilágot.


Egyébként állatként semmi bajom velük,inkább a hanyag gazdákkal(bár ez minden faj esetében így van)

2021. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Én azért nem szeretem őket, mert alergiás vagyok rájuk, és egy hétig tüsszögök tőlük.
2021. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!