Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szereti kevésbé az...

Miért szereti kevésbé az emberek nagy része a macskákat mint a többi állatot?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 20:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem eleve nem igaz, hogy az emberek nagy része ne szeretné a macskákat.
2020. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem azért mert a macska makacs, ezért nehéz tanítani, és csak akkor törődhetsz vele, amikor ő is akarja. De én ugyanúgy szeretem őket, minden állatnak megvan a maga szépsége.
2020. júl. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igen. Jó nyilván vannak hozzám hasonlóak akik odavannak értük, vagy akik elviselik őket de elégs okan 'undorodnak' tőlük vagy nem is tudom. Egy rokon nem jött nálunk már jó pár éve mert macska van a házban és hogy ő ki nem állhatja őket. Nem beszélve azokról akik kidobják, megölik szegényeket
2020. júl. 27. 20:22
 4/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, de én például a lovakat és a kutyákat útálom, a macskákkal semmi bajom.
2020. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Igen, sajnos rengetegen gondolják, hogy a macska fogyóeszköz ha baja lesz majd lesz másik, meg hogy a macska szabad állat nem zárhatom be a kertbe, ki kell engedni az utcára, és ezután jön az hogy: "Drága az ivartalanítás, majd elajándékozom a szaporulatot!", csak azzal nem számolnak soha, hogy a házi macskát/utcai keveréket nem lehet még ingyen elajándékozni sem, de nekik nem kell, ezért vagy kirakják őket az utcára, vagy megölik őket.

De hogy az ilyenek ivartalanítani nem fogják a macskájukat maguktól az biztos, mert szerintük ez a természetes.

2020. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Mert utálatos,önző és gonosz. Én utálom őket. (Attól függetlenül mentettem sokat és neveltem is fel kismacskát,sosem bántanám).
2020. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom miért kellett az 5-öst lepontozni amit ír az teljesen valós.


Szerintem nem a macskákat utálják sokan(azok inkább a patkányok,kígyók stb.)csak háttérbe szorulnak a kutyákkal szemben,mert kevesebb macska az amivel lehet játszani/sétálni stb. Én speciel szeretem mindkettőt holott egyik állatom sincs és nem is lesz.


Az idősebb/falusi(VANNAK KIVÉTELEK!) emberek körében meg sokszor mindkettő csak haszonállat,a macska megfogja az egeret(meg közben minden létező védett állatot) a kutya meg őrzi a házat,nem a házban a helyük...Sajnálom amikor ezen már nem lehet változtatni.

2020. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Én ugyan nem pontoztam le az 5-ös válaszolót, de annyiban nem igaz az állítása, hogy ez nem a macskákkal szemben van így, hanem az állatokkal szemben úgy általában. Kutyákkal teljesen ugyanez megtörténik. A kutyák mondjuk jobban megszívják, mert sokszor a kóbor ebek kiszorulnak a település szélére, szántóföldekre. A vadászok közül pedig van, aki hobbiból lelövöldözi őket. A macskák azért jobban meg tudnak maradni a városban is.
2020. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%

Mert őket annyira nem védik mint a kutyákat.

És azért nézz rá egy macskara.

Szóval aki macskás az érti.

2020. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

7es vagyok.


Igen 8as igazad van. Ez minden állattal megtörténik macska,kutya,hörcsög(azt nem dobják ki de tukmálják mindenkire/lehúzzák a wcn) stb. Köszönöm hogy kijavítottál. Elég elkeserítő,már csak ezen az oldalon is olvasni az ilyen sztorikat.

2020. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!