Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy mégsem toklász...

Lehet hogy mégsem toklász volt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két napig a cicám rázta a fejét, és ferdén tartotta. Nem szerette ha hozzá értem a füléhez. Mára kaptam időpontot az állatorvoshoz, de mostanra meg kutya baja. Kora reggel óta figyelem, simizem a fülét, már nem rázza ha hozzá érek. Most nem tudom eldönteni hogy elvigyem-e orvoshoz, mert fölöslegesen nem akarom kínozni, és azt sem hogy altassák. 11-re van időpont, de már nagyon enne szegény. Kérte az asszisztens, hogy szóljak reggel ha mégsem megyünk.

2021. júl. 6. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én elvinném a biztonság kedvéért hogy megvizsgálják
2021. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el, bármi is volt. Szólj oda hogy mi a helyzet, altatás így tuti nem lesz max csak bódítás, abból meg utána fel is ébresztik
2021. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el.
2021. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fülatka is, annak is ezek a tünetei. Én mindenképpen elvinném, ha már úgyis megvan az időpont.
2021. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat.
2021. júl. 6. 08:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fülbe belenézeshez nem kell altatás. Én elvinném, kibírja.
2021. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, voltatok? Kiderült hogy mi volt a gond a cicával?
2021. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# Igen, végül voltunk, és az ég világon nem találtak semmit. Bódítás sem volt. Aranyos volt, jól viselte. :-)
2021. júl. 6. 22:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Rejtély hogy akkor két napig miért produkált tüneteket :D De örülök hogy semmi baj, és legalább te is megnyugodtál :) Inkább menjen az ember feleslegesen, mint hogy egyszer valami nagy baj legyen és elbagatelizálja.
2021. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9# Ha kijárós, simán lehet hogy bele került valami, amit időközben sikerült kiráznia. A cicáknak sokkal bonyolultabb a hallójáratuk, mint nekünk, embereknek, amolyan L alakban végződik. Nem kell aggódni, nagyon vigyázunk rá, de sok itt a növény, szinte egy erdő az udvar. Szeret hűsölni a bokrok, fák alatt. Azon azért én is kiakadtam, hogy pont mire kapok időpontot, semmi tünetet nem produkál, de ez valahogy embernél is így van. Ha fáj a fogad, mire elérsz az orvoshoz, tuti nem fáj. :-D Talán tényleg előbb aggódunk mint amikor tényleg baj van, ez lehet az oka.
2021. júl. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!