Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica & toklász? Bővebben lennt.

Cica & toklász? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Van a kertünkben egy macska, aki hozzánk jár enni. Hétfőn, amikor kinn voltunk, láttam, hogy az egyik szeme csipás és össze van ragadva. Kiszedtem belőle egy másfél-két centis toklászt. Utána még egy fél óráig velünk volt, addig biztos csipás, összezárt volt a szeme, aztán "kajált" és ment. Helyre fog jönni neki? Sajnálnám ha elpusztulna, de nem áll módomban befogadni....
2011. jún. 30. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
most a szemáben volt benne a toklász? és ha igen nemvakult meg?
2011. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szemébe*
2011. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az én göcimnek is toklász volt a szemében, nagyon sajnáltam azt hittem meg fog vakulni. Tettem a szemhéjára egy kis étolajat, hogy felpuhítsa a bőrét, aztán beletettem az ölembe, hogy kicsit megnyugodjon és magának kivakarta. Kb. 2 napig még "kacsingatott". Azután már ugyanolyan rendesen lát.:) A kérdésedre válaszolva: szerintem nem lesz baja a cicának. A vadon élő állatokkal is előfordulhat ilyesmi, ők is kiszedik maguknak és természetes úton meggyógyulnak.:)
2011. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Az első kérdésre válaszolva: a cica nem vakult meg, a szemhéja alá ment a toklász, nem a szemgolyóba.
2011. júl. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!