Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen életkorban derül ki,...

Milyen életkorban derül ki, hogy melyik cica lesz bújós?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem derül ki, lutri.
2021. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Már kölyök korban.
2021. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
92%
Kóbor macska is azzá váhat! Igazából szerintem inkább a ragaszkodás. Amelyik mondjuk 7 évet utcán volt, sosem simogatták, lehet nem lesz az, de nem lehetetlen. A kölyköt, aki pár napos kora óta minden nap dédelgetsz, na az a legcukibb hűségtesztes bújós cica lesz. De függ a személyiségüktől is.
2021. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
3-4 hónaposan
2021. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Kölyökkorban már kiderül. Az én kis fekete macskám amikor már idehoztuk agresszív volt, már akkor tudtuk, hogy sosem lesz az a szeretetteljes fajta. 4 év alatt annyit értem el nála, hogy néha éjszakánként odabújik a lábamhoz. A másikat a cirmost aki kb 3-4 éves lehet kidobták a kuka mellé pár hónapja fogadtuk be már aznap mikor behoztam odabújt hozzám meg dagasztott, azóta apámmal alszik meg néha megdagasztja a lábát. Úgyhogy a lényeg annyi, hogy szinte instant kiderül.
2021. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
Hát nem tudom, nekem már volt nem 1 kölyökmacskával dolgom, akik kicsiként még támadták az ember lábát, aztán 8-10 hónaposan meg már bújósak voltak :D
2021. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
#6, kicsiként nem rakják össze hogy az a te lábad és neked fáj, csak játszik ész nélkül, mindent levadászik ami mozog :D Meg hát ugye minden is játék, nagyon kölyök korban evés, kakilás pisilés, játék, alvás... Időnként egy kis bújcsi. Enyéim ilyenek voltak, aludni jöttek az ölembe, nyakamba, amúgy alig lehetett megfogni is őket, annyira csak a játék ment :)
2021. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ugy szuletnek, hanem kolyokkorban a gazda iranta valo magatartasa donti el.
2021. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!