Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol volt az a legképtelenebb...

Hol volt az a legképtelenebb hely, ahol a macskád elaludt?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A konyhaszekrényt hagytam nyitva kb 2 percig amíg elmentem a konyha másik végébe. Fél napig kerestem, már tiszta idegbeteg voltam, ő meg jót aludt és nem is szólt, hogy be lett zárva.
2021. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konyhai szemetes. Fél napig kerestem és kétségbeesetten hívogattam mire előtolta az arcát :D
2021. júl. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitott ajtó teteje.. Azóta se értem, hogyan.. Annyira kényelmes az az ajtó?
2021. júl. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Enyem rendszeresen elalszik az udvaron leparkolt auto elso kereken a sarvedo alatt.
2021. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a kanapé fiókjába zártam be véletlenül, mindent felforgattam de nem találtam, ráadásul valószínű kimászott hátra mert a fiókot is megnéztem. Már a pincét, a házat, szomszédokat, és az utcát is körbejártam és semmi. Végső elkeseredésemben leültem a kanapéra, hogy most akkor hogyan tovább, plakátolok stb, erre halk kaparászást hallok.... nagyon örültem hogy meglett a macska de hogy nem szólt volna :D fél napig kerestem és a lakást teljesen a feje tetejére állítottam, mindenből mindent kiszedtem... :D
2021. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer kb. 2 órán keresztül aludt a fejemen... nem volt szívem felébreszteni :D Szegénykémet előtte ivartalanítottuk, és össze volt zavarodva, nem tudta, mi történik vele.


A kedvenc alvópózom tőle egyébként eddig ez:

[link]

2021. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a bádogtetőn... hogy nem sütötte meg magát, azt nem értem, mert volt vagy 50 fokos az a lemez, de 10/9 ott aludt.
2021. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!