Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog halni a macskám?

Meg fog halni a macskám?

Figyelt kérdés
Jún. 25.-én volt itt az állatorvos. Féreghajtót adott neki, meg egy injekciót. Macskanáthája van. Ki gyógyulhat belőle? Valami van a légcsövével, nagyon köhög. Meg lehet menteni még? Négy éves még csak.

2021. júl. 8. 15:04
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Muszaj elvinned egy rendelőbe!!! Ha nagyon köhög meg ma! és kenyszeritsd ki ha nem akarják, de KELL egy mellkas Röntgen! Muszáj megnezni nincs-e tudogyulladasa!

Nalunk is volt ilyen. Jártunk vele , de mindig csak tüneti kezelési kapott. Egyszer elkezdett jobban kohogni. bevittunk rendelőbe. Na akkor már megrontgenezték.

tüdőgyulladás volt. Megkapta az antibiotikumot,vagyis elkezdtek de még aznap este nagyon fulladt, kohogott, vissza kellett vinni.

Sajnos reggelre elvesztettuk. 😪Ez 3 éve volt. Ma se vagyok túl rajta.

Muszaj jobban kivizsgalni ha ennyire köhög. Csak szenved. Es ti is.

Menjetek. Ne várjatok meg, amíg már a haldokló macskával kelljen rohanni.

2021. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem azt a DM Guard-ot, köszi szépen a tippet. Ezen nem fog múlni a macskám élete.
2021. júl. 8. 17:33
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Nagyszeru, akkor mostmar csak szepen meg kell fognod a macskat es elvinni normalis orvoshoz!!!

Jo ez a vitamin, leukozisos cicamnak en is ezt adom, tunetmentes is egyelore, de ez csak egy vitamin. Nagyon beteg, gyenge macskanak lokuki, megfelelo kezeles nelkul vitamin ide vagy oda, meghalhat.

Hajra kerdezo, bizok benned, menni fog ez :)

2021. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Holnap kijön az orvos. Negyven éve állatorvos. Azt mondta hogy tud rá adni neki valamit.
2021. júl. 8. 19:50
 15/26 A kérdező kommentje:
Annyira megijedtem, idegileg ki vagyok készülve. Kis korától nevelem Patut. A patkány röviditése.
2021. júl. 8. 19:52
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Es mivel ennyire aggodsz, ezert ugyebar bent tartod, amig beteg, igaz? :)
2021. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Jo a vetri dmg. De idő, amíg hát. Nem fog azonnal segíteni. Neki azonnali segítség kell.

Örülök, hogy sikerült oda hívni az allatorvost holnapra. De így megint csak tüneti kezelést fog kapni.😔

Háznál nem fogja tudni megallapitani, hogy mi baja. Nem tud pl egy röntgent csinálni. Lehet hogy tüdőgyulladása van? Vagy asztmás? Ezekhez vizsgálatok kellenek, de minimum egy vérvétel. Legalább kérd meg, hogy vegyen tőle vért, vigye magával és jelezze ha valami gond van.

Sajnos így nem biztos, hogy kiderül mi a baja. Lehet, hogy tünetileg kezeli és jobban is lesz kis időre.

De nagyon jó, hogy holnap kimegy. Kérdezd meg tőle, hogy mi baja lehet a cicának. Mikre gondol. Mit lehet tenni. Mi baj lehet a légcsövével? De ezt ugye így haznal nem fogja tudni megvizsgalni.

Remelem minden rendben lesz szegenykevel. 🥺 ne hagyd szenvedni

2021. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
*hat
2021. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha egy négy éves macska macskanáthás, ott valami komoly dolog is van... nem biztos, hogy negyven éve állatorvos szakihoz kellene vinni, tisztelet persze a kivételnek.
2021. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Kapott antibiotikum injekciót, és még Hétfőn is fog kapni egyet, azt mondta a doki. Már 45 eurómba van idáig. Engem már nem érdekel, ha igy is megdöglik majd, akkor eltemetem. Elegem van. Macska nélkül is van elég bajom.
2021. júl. 9. 13:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!