Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meg fog halni a macskám?

Meg fog halni a macskám?

Figyelt kérdés
Jún. 25.-én volt itt az állatorvos. Féreghajtót adott neki, meg egy injekciót. Macskanáthája van. Ki gyógyulhat belőle? Valami van a légcsövével, nagyon köhög. Meg lehet menteni még? Négy éves még csak.

2021. júl. 8. 15:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, nem tehet rola! Elhiszem, hogy neked eleged van, de o meg szenved!!! Ha elvitted volna egy normalis rendelobe mar reg kiderult volna, hogy mi baja es lehet, hogy kevesebbet is koltottel volna es persze meggyogyult volna :(

Mondjuk azt se ertem, ha valoban macskanatha, akkor nem volt oltva ellene? Csak mert ugye oltas is van, bar eurot mondtal, tehat kulfoldon elsz, ott nem tudom, hogy van.

2021. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
El fogom vinni oda is, addig is legalább antibiotikumot kap.
2021. júl. 9. 13:48
 23/26 anonim ***** válasza:
Azért ez egy kicsit sántít. A ventri legkisebb kiszerelésben is ~22 euró, szóval ha a maradék 23-bol megvan az állatorvos, akkor az nem lett túlzásba véve. Már bocsánat.
2021. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy eleged van. Nehéz.

Igen, ő meg szenved.

Sajnos ez ilyen. Meg sokkal komolyabb betegségei is lehetnek élete során (pl vmi olyan, ami folyamatos kezelest igényel stb..) persze az is lehet, hogy ezután 15 évig semmi baja sem lesz. 🤞

Remeljuk segít neki az antibiotikum most.

Viszont ha nem szeretnéd ezt vállalni, a cicának is, és neked is jobb lenne ha olyan gazdit keresnel neki, aki tudja ezt vállalni, tudja mivel jár, van türelme hozzá.

Sajnos ez ilyen.

Jóban- rosszban, egészségben- betegségben. 😊

Egy macska nem túl hosszú életű. Kb olyan, mint ellatni egy gyereket, amíg az kirepul. Vigyázol rá, eteted, orvoshoz viszed ha beteg, játszol vele, stb.

Csak az allatnal nem "kirepul " ha felno, hanem neki lejar az ideje.

Mennyi egy macska átlagéletkora? Én nem tudom. De egy 20 éves nagyon öreg, és ritka.


Tenyleg nem tehet róla ha beteg. Ilyenkor még jobban igényli hogy figyeljenek rá.

2021. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem gond ha velünk itt türelmetlen vagy. Felőlem szidhatsz is. Itt vagyok. Csak vele ne ereztesd.
2021. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Jajj dehogy. Szeretem a macskámat. Ne aggódjatok, megteszek mindent érte amit tudok. Csak gyengék az idegeim, nagy a nyomás rajtam lelkileg. Nyugi, rendben lesz a macsek.
2021. júl. 9. 22:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!