Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a 3 hónapos kiscicám,...

Eltűnt a 3 hónapos kiscicám, valószínűleg elkóborolt. Ennyi idősen már haza tud találni, ha eddig a kerten kívül sehol nem volt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem,hogy már napok óta a kerítés mentén mászkál,pedig eddig születése óta a hátsó udvaron játszott.Reggel óta nem találom,pedig ilyenkorra már mindig itt nyávog az ajtó előtt.Minden kis zegzugot átnéztem,de nincs meg.Szerintetek előkerül?Járt már valaki így?
2010. aug. 27. 10:41
 1/8 A kérdező kommentje:
ráadásul 1-2 hete a kistestvérét megette egy nagymacska:(
2010. aug. 27. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát reméljük őt nem ette mg semmi :S

Nekünk is volt így egy egész napra eltűnt(asszem még kicsit kisebb is volt)kerestük és nagyon aggódtunk nem-e fogta be valaki vagy hogy nem-e bántották...

De hazajött épségben=D

Utána már kicsit többet csavargott=)

Ha nem kaptátok/vettétek a kiscicát hanem az anyja is ott van vele akkor több esélye van mert az azért vigyáz rá és segít neki kicsit=)

2010. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegnap nekem is szétnézett a cicám!! Sírtam is nagyon!! Ő is 3 hónapos... Remélem semmi baj nem lesz
2010. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elkóborolt, és mások befogadták.
2010. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elő fog kerülni. Valamikor el kell kezdenie a csavargást. [:
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha megszokta a helyet akkor szerintem visszajön.

Amúgy az én macskám volt, hogy két napra eltűnt.De visszajött. Előtte sose csinált ilyet.

2010. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát,köszi a válaszokat.

sajnos azóta sincs meg,anyáék szerint vmi kutya vihette el...:(

2010. aug. 29. 15:28
 8/8 anonim válasza:
Az én macsekom is koborolt már el 2 napra de haza jött és semmi baja nem volt.A cicák már csak ilyenek szeretnek kóborolni de mindig hazatérnek!:D
2014. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!