Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha van macskám és találtam...

Ha van macskám és találtam egyet az utcán és annak fekete volta bundája akkor az a fekete bunda jobban melegíti a macskát?

Figyelt kérdés
a macska rosszul volt amikor meg találtam!

2021. júl. 11. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Nem a bunda színétől függ, hogy rosszul lesz-e, egy hófehér is ugyanúgy kiszáradhat pl (sőt, nekik még könnyen le is tud égni a vékony kis rózsaszín bőrű fülük, nagyobb eséllyel kapnak laphámrákot is).

A bunda egyébként elég jól szigetel, a macskák alapvetően bírják a magas hőmérsékletet. De mint mondtam, kiszáradás könnyen előfordulhat és leégés is akár. Meg persze milliónyi egyéb okból is lehet rossz állapotban egy utcán talált macska, lehet, hogy betegsége van vagy megsérült, de nem szemmel láthatóan.

2021. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!