Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem jelent gondot ha tornadres...

Nem jelent gondot ha tornadressz alá fekete vagy testszínű nejlon harisnyát veszek, és nem úgy hordom hogy melegítőt veszek rá?

Figyelt kérdés

Tesi órán elég hűvös van a tornaterembe, a fűtés sem a legjobb ott. Nálunk kötelező hordani a dresszt nincs mese. Öltözhetünk is rá nem ezzel van a baj hanem azzal akárhogy veszek rá melegítőt vagy valami testhezálló nadrágot mindig lecsúszik és igazgatni kell, az sem működik ha betűrőm a pólómat.


Az egyik osztálytársnőm fel van mentve tesi alól egy balesete miatt de ő régen tornázott és ők mindig harisnyát vettek a dressz alá, testhezállóbb annyira nem melegít de nem is fagy meg benne az ember lába. Szerintem így furán néznék ki tesin mert senki nem tesizik úgy hogy csak dressz van rajta hanem mindannyian ráöltöznek. Nekem picit teltebb az alakom és van pici hasam is lehet ezért csúszik le jobban a nadrágom, de így akkor nem vennék a dresszre nadrágot hanem úgy tesiznék simán és maximum csak egy pólót vennék fel.


Szerintetek így praktikus viselni? Meg nálunk tesin elég macerás az öltözés, és én mindig úgy járok be suliba hogy itthon felveszem a dresszt mert reggel jobb a réteges öltözet már és így egyszerűbb átöltözni tesi után meg persze leveszem és így elég felvennem a még tiszta nem beizzadt bugyit és melltartót, mert nekem így gyorsabb mivel átöltözésnél teljesen le kell vetkőznöm meztelenre aztán fel a dresszt amit még igazgatnom kell magamon ez plusz időt vesz el ezért öltözök itthon dresszbe.


2015. nov. 3. 13:38
 1/8 anonim válasza:
miért ne? bár a nejlonharisnya elég hűvös szerintem, de akár egy fekete legginst (gőzöm sincs, hogy írják helyesen) is vehetnél alá :)
2015. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én inkább leggingset vennék alá, az vastagabb is és nem is szakad úgy, mint a nylonharisnya.
2015. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a gondom,hogy elegge fazos vagyok es rovidnaciba kell lennunk alul(de fentre fololtozhetunk) ha viszont vennek ala nejlon harisnyat az talan pont jo lenne.
2015. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább a cicanacit ajánlom
2015. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen de a kerdezo is irta,hogy lecsuszik meg igazgatni kell viszont a harisnyat meg nem.
2015. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami méret akkor nem stimmel. A cicanacinak nem kéne lecsúsznia
2015. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyaga lehet rossz,de latod a kerdezonek is ez a gondja.
2015. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan harisnyanadrágot nézz, aminek nincs comberősítése - mert az kilógna. Van kifejezetten tanga betétes harisnya. Megpróbálhatod bugyi nélkül is.
2015. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!