Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy érzik magukat a cicák a...

Hogy érzik magukat a cicák a kánikulában?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Melegük van mint mindenki másnak
2021. júl. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ :) ha biztosítva van nekik a hűvös tér, mindig friss víz, megfelelő pihenő hely, akkor tökéletesen megvannak. Ha ezek a feltételek nincsenek meg, akkor nincsenek valami jól. Melegük van, nem tudnak elegendőt pihenni, stb. Szóval a körülmények határozzák meg hogy a cicák miként viselik a kánikulát :D
2021. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kutyául.
2021. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyémek teljesen jól elvannak, alszanak, játszanak, esznek, dorombolnak (panel)
2021. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám nagyon szeret fürdeni, ilyenkor 2 naponta kap is egy adagot 😺

Sok vizet kell nekik adni, ők is nagyon szomjasak. Naponta többször is cserélgetem a vizet, amikor otthon vagyok, akkor óránként.

2021. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk jól viseli. Kissé bágyatag, de a világért be nem jönne a hűvös lakásba, neki a bokrok alatt kell lebzselni 😅
2021. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém be szokott feküdni a klíma alá (nincs kényszerítve). Este megy ki a kertbe nézelődni, ha már hűvösebb az idő.
2021. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!