Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan reagál a cica a macskam...

Hogyan reagál a cica a macskamentás párnára?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Változó. A miénk bevadul tőle, tépi, szaggatja a játékot. De láttam már olyan videót is, ahol a cica bekábult a macskamentától, és csak nézett bambán maga elé.
2021. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nálam is megvadultak, oldalra, hátra dobták magukat, dörgölőztek ömlő nyállal a párnába, hatalmas szemek hátracsapott fülek és minden karom kiengedve. Aztán így lefeküdtek mellé de minden apró zajra vagy mozdulatra indult elölről az egész. Nekem nem igazán tetszett ez a reakció, nem láttam soha ilyennek őket előtte, nagyon nyugis macskák.

Egyszer érdemes kipróbálni, nem tudom, én többször nem szeretném amiatt amit írtam. Nem tudom ez nekik jó volt e, valahogy azt érzem hogy nem.

2021. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Miénk le se sz@rja.
2021. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Miénk az első alkalommal kétszer beledörgölőzött, viszont a többit azóta le se sz@rja. 🤷‍♀️
2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én 2 macskám, és az anyámé sehogy. Lesz4rták.
2021. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Macskája válogatja. Macskamentás egérrel szokott játszani az enyém, őt nagyon hívogatja, mert össze-vissza rohangál, szájában cipeli, dobálja, elkapja, jól érzi magát - persze nem bolondul meg, csak akítvabb és lelkesebb lesz. Egy barátnőm 2 macskáját nem érdekelte, nem hatott rájuk sehogy. Megint mások kábulnak tőle, vannak, akik nagyon bepörögnek és szétszedik a játékot (az enyém kulturáltan játszik), szóval, attól függ. Sőt, ha fáradt, álmos a cicám, akkor csak melléfekszik és magához öleli. Van nagyobb egér, kevesebb mentával, azzal moderáltabban játszik a cicus.

Szóval változó, de alapvetően hatásra, azon belül is pozitív hatásra kell számítani, ezzel számolj, aztán a többit a cica eldönti :D

2021. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én macskamenta csíkot húztam ki neki tálcára, hogy majd jót röhögünk.

Semmi. Belelépett, kicsit szimatolta, egy pár nagyobb darabot dobált és focizott de semmi.

Lehet ám óriási minőségi különbség, pl. ez Trixie volt, azom a cuccok meg mind sz.rok! A szárított hal elől pl. menekült és öklendezett.

2021. júl. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!