Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki írna nekem megbízható...

Valaki írna nekem megbízható állatmenhelyeket pesten, ahová leadhatok egy cicát?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne!

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válszokat



2017. jún. 21. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
NOÉ Állatotthon, de valószínűleg várólista van.
2017. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha menhely nem fogadja be akkor vidd az illatos úti gyepmesterire. Már nem olyan, mint régen, ugyan az kb mintha menhelyre adnád, 2012 augusztusa óta nem altattal helyhiány miatt
2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Eddig mi is a Noéra gondoltunk.

Én és anyukám találtunk egy cicát a garázs előtti gödörszerűségben, és én nagy állatbarát vagyok, ezért egy megbízható helyre szeretném adni. Szívem szerint befogadnám, de van már 1 macskám, 3 papagájom és 1 kutyám, aki nem jön ki "túl jól" a macskákkal,ezért(na meg azért, mert a szüleim nem engednek több állatot)nem kerülhet szóba,hogy megtartom...😢😥

A válaszokat nagyon szépen köszönöm, ha valakinek még van valami ötlete,kérem írja meg!😊

12L

2017. jún. 21. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy a Noé mennyire foglalkozik kóbór cicákkal
2017. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Semennyire!

Azt mondták, hogy dugig vannak q kennelek,nem tudnak segíteni!

Nah, így próbáljon meg az ember egy kis jószándékkal segíteni egy kóbor cicuson!😢

2017. jún. 21. 14:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha figyelemmel követed a NOE-t, láthatod, hogy ömlik befelé a kismacska. Sokszor a kapu előtt találják őket dobozban, zsákban, zacskóban stb. Mivel a frissen bekerülteket karanténozni kell, nyilván limitált a helyük. Ha sérült, balesetes állatot visznek, őket rögtön beveszik, kezelik, gyógyítják.
2017. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
2017. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Próbáljátok facebookon cicás csoportokban! :) Pl: macskamentés
2017. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!😊
2017. jún. 23. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!