Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kinti házimacskát ellophatják?

A kinti házimacskát ellophatják?

Figyelt kérdés
2021. júl. 23. 01:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Mérgezni
2021. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Igen, el is lopják. Így születnek a "mentett" macskák
2021. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

12, nem. A mentett macskák úgy születnek, hogy sok felelőtlen, gazdának nem való, egybites idióta úgy tartja a macskát, hogy azt mondja, az övé, de felelősséget nem vállal, megfelelő körülményeket nem biztosít neki. Mert szerinte annyiból áll a macskatartás, hogy néha látja az udvarán kószálni a macskát, ha épp nem a szomszéd udvarán kószál. Vagy nem is eteti, vagy időnként elédob valami hulladékot amiben 4% állati melléktermék van, a többi meg gabona, ízfokozó és társai. Nem gondoskodik a féreghajtásról, az egyéb élősködők elleni védelemről, oltva nincs, chipezve nincs, ivartalanítva nincs, orvos életében nem látta, ha beteg akkor hagyja szenvedni. Az ilyenekből lesznek jobb esetben mentettek, mert ilyen szörnyű körülményekből ki is kell menteni minden állatot, ezt egy intelligens ember felfogja.

Ja, és mivel mint írtam, nem is ivartalanítják, és így kicsapják az utcára, lehoz évente 2-3-4 almot, az rengeteg kiscica, így IS születnek a mentettek.

Mert az állítólagos gazdika leszarja ezeket a pici életeket.

2021. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Simán. Falun összebratyiztam 2 macskával két hét alatt, szerintem eljöttek volna velem, ha berakom őket egy szállítóboxba.

De mondok egyszerűbbet: szállítóbox+kaja. Sok macska simán belemenne, olyan szélsebesen ellophatnák a kinti cicut, hogy észre sem veszed.

2021. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!