Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell aggódnom hogy ellophatják?

Kell aggódnom hogy ellophatják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 2 éjszaka az utcán kell hagynom az autót. Falura érkezem egy rokonhoz és sajnos csak az utcában tudom hagyni a kocsit.(Hyundai i30 Kombi) - Céges autó.


3 nap 2 éj leszek ott szóval nem hosszú idő.

Nem balhés,veszélyes falu. A kocsiban van gyári riasztó és központi zár.


Nektek mi a véleményetek?



2020. ápr. 6. 00:06
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
76%
Szerintem ott hagyhatod, nem hiszem, hogy el fogják lopni. De nem tudsz beállni vele udvarra?
2020. ápr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Ez így jó kérdés. Talán elfogják, talán nem. Nézd sokan mindig is az utcán hagyják az autójukat mert vagy olyan helyen laknak ahol udvarra sem tudnak beállni, vagy lusták beállni, vagy nincs helyük erre stb... Ha kint kell hagynod kint hagyod. Zárd be jól, értékes dolgot ne hagyj szem előtt mert ha nem is viszik el az autót, feltörni valószínű felfogják. Ha tudod hagyd közvetlen a ház előtt hogy rálássatok rendesen és ennyi, mást nagyon nem tehetsz.
2020. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom fake kérdés, de ha véletlenül nem az.


Ha nagyon problémás a környék, pakolj ki belőle minden értéket, hátha.


De amúgy nem lopják el. Nagyon sok ember hagyja kint az utcán falun az autóját. Mint például én. A családom minden tagja. Ismerőseim jelentős része. És nem kell naponta új autó után nézni mint a gta-ban mert ellopták volna. Sőt. Ha nem zártam be a kocsi ajtót sem nyúltak hozzá, az utcán.

2020. ápr. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Sajnos nem mert a rokonomék autója bent van és így már nem fér el másik.


Nem fake kérdés.

Holnap megyek hozzájuk ezért is kérdezem vagyis kíváncsi vagyok a véleményekre.

2020. ápr. 6. 00:29
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Faluban lakom, sokan még bezárni sem szokták, idejét sem tudom, mikor volt utoljára probléma.

Sokkal jobban aggódom, mikor Pesten kell valami forgalmas utcában otthagynom.

2020. ápr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%

Ennyit a kijárási korlátozásról, aki úgy gondolja, nyugodtan leruccanhat vidékre néhány napra a rokonokhoz...


A kérdés mindettől függetlenül is valójában értelmetlen, mondjuk 99 százalék az esélye, hogy nem lopják el az autót, nem tesznek benne kárt... marad 1 százalék arra, hogy mégis.

Viszont, ha az az 1 százalék jön be, abban a pillanatban 100 százalék lesz.

Jelen helyzetben pedig ott van még annak is a lehetősége, hogy a faluban a polgárőrök, rendőrök figyelnek fel egy idegen autóra, amire persze szintén kevés az esély, de ha mégis megtörténik, akár két hetes hatósági karantén is lehet a következménye.

2020. ápr. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
Ne parázz rá ennyire, falun is ugyan olyan emberek laknak mint városban. Túlságosan agódsz!
2020. ápr. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mitol aggodnod. Nem valoszinu hogy ellopjak.
2020. ápr. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nemleszgond.
2020. ápr. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 D. Brasco ***** válasza:
37%
Szerintem az ország legnagyobb bűnbandái szövetkeztek csak azert hogy ellophassák a te falun leparkolt céges autodat.........
2020. ápr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!