Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellophatják a képeimet úgy,hog...

Ellophatják a képeimet úgy,hogy nem töltöm fel sehova csak a mobilom galériájában van?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
Igen
2020. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1

Hogyan?

2020. szept. 3. 21:00
 3/18 A kérdező kommentje:

Hogy lehet képet lopni egy galériából?

Sehova nincs feltöltve

2020. szept. 3. 21:03
 4/18 anonim ***** válasza:
38%

Ha a telefonod a coca cola recept mellett pihen a páncélteremben, rajta van az eszköz titkosítás, és a telefon is le van jelszavazva, valamint ki van kapcsolva a net és a wifi, meg a telefon is, továbbá ki van belőle véve az aksi is akkor is van rá egy minimális esély.

Ha az eszközöd online van mindíg akkor már elég nagy esély van rá hogy valaki csak úgy letudja emelni róla a képeidet. Emiatt is nem célszerű olyan adatot tárolni rajta ami teljesen bizalmas. Bár ugye még így is kicsi rá az esély, de akkor is viszonylag nagy. Attól függ hogyan használod meg miket töltesz le. Ha minden hülyeséget szedsz lefele akár play áruházból akkor már lehet valakinek meg is vannak a képeid.

2020. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4

Play áruházból zeneletöltő appot szedtem le+messenger+viber


Hogyan kell leemelni képet?

2020. szept. 3. 21:15
 6/18 anonim válasza:
4%

hackerek bárhol, bármikor, észre se veszed!

De mivel minden ország minden kormánya amúgyis lehallgatja és figyeli a népét, irreveláns a kérdésed!

2020. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok hacker nem foglalkozok ezzel, de pl mikor egy alaklmazás jogosultságot kér a képekhez, névjegyzékhez, fájlokhoz akkor akár lehet egy olyan beépített funkciója is hogy ezeket továbbítja is egyből a hackernek.
2020. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen valószínűtlen.
2020. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7

Csak Google Playből töltöttem le alkalmazást

Vírusírtó van a mobilon:AVG amit szintén Playből töltöttem


Ti amúgy akkor nem féltitek a képeiteket???

2020. szept. 3. 21:48
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

paranoiás vagy??


ha nem töltöd fel sehova, miért lopnák el?

2020. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!